Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Zamilujte si Glamonde povlečení z bavlněného saténu

V Glamonde pro vás už 20 let vyrábíme krásné a hebké povlečení z bavlněného saténu, které vás pohladí nejen na těle, ale i na duši. Během spánku v našem povlečení dokonale zregenerujete a vzbudíte se odpočatí do dalšího úspěšného dne.

Povlečení bavlněný Premium-Satén, skvělá volba

Prémiové povlečení vyrábíme z dlouhovláknité egyptské bavlny, která je hebká na omak a vyznačuje se dlouhou životností. Charakteristický decentní lesk podtrhuje noblesní vzhled povlečení.

Naším přáním je, abyste si s povlečením dopřáli kvalitního odpočinku nejen během spánku, ale i při jeho údržbě. Povlečení je proto opatřenou pohodlným zapínáním na zip a praktickou Easy Care úpravou pro snadnou údržbu.

ikona bavlnyikona žehličkyikona zipu větvička bavlny

Tkalcovská vazba aneb co znamená satén

Někteří zákazníci si mylně spojují satén s polyesterem. Satén označuje pouze tkalcovskou vazbu, nikoliv druh materiálu. Materiál lze vyrobit z různých přízí, náš Premium-Satén je utkaný z nejkvalitnějších bavlněných přízí. Bavlněný satén nemá s tím polyesterovým vůbec nic společného.

Proč je bavlněný satén lepší než plátno?

Saténová vazba se oproti obyčejné plátnové vazbě vyznačuje vysokou hustotou tenkých nití, takže kromě toho, že je povlečení jemnější, má i vyšší pevnost a tím i mnohem delší životnost.

V našem Premium-Saténu je vetkáno 120 nití na centimetr čtvereční. Jen pro srovnání běžný bavlněný satén obsahuje pouze 80 nití a dokonce v obyčejném plátně naleznete jen 60 nití na centimetr čtvereční.

Digitální tisk a jeho výhody

Všechny naše originální vzory tiskneme nejmodernější digitální technologií, díky které vám můžeme nabídnout jednu z nejširších kolekcí na trhu či potisk povlečení z vašich vlastních fotografií v těch nejjasnějších barvách.

Díky digitálnímu tisku považujte každé přání za splněné

Digitální tisk je variabilní, proto můžeme vždy vyhovět individuálním požadavkům z vaší strany. Rozměry tisku upravíme a ušijeme vám povlečení na míru.

U tradičního výrobce můžete nakupovat s důvěrou

nůžky, metr, jehla a nitVíme, jak je obtížné vybírat povlečení na internetu, když si na něj nemůžete sáhnout. Výrobní proces máme plně pod kontrolou, za kvalitou našeho povlečení si stojíme, proto vám můžeme garantovat 100 dní na vrácení povlečení.

Kvalitní povlečení z bavlněného saténu jako dlouhodobá investice

V Evropě najdete jen velmi málo výrobců špičkového povlečení z bavlněného Premium-Saténu. Glamonde se mezi ně hrdě řadí a díky našemu povlečení se vaše ložnice stane oázou klidu a odpočinku, do které se budete těšit.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka