Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Výroba povlečení na míru

Jste přesvědčení o vysoké kvalitě našeho materiálu, líbí se vám naše vzory, ale nevyhovují vám nabízené rozměry? I pro vás máme díky našim výrobním možnostem řešení.

Drobné úpravy na zakázku

Ne všichni prodejci polštářů a přikrývek respektují místní standardy a zvyklosti, možná jste si netradiční rozměr přivezli ze zahraničí. Uveďte do poznámky v objednávce požadovaný rozměr nebo nás kontaktujte mailem či telefonicky, rádi vám drobné úpravy provedeme zdarma. Nejčastěji takto zmenšujeme polštáře či zužujeme přikrývky. Zdarma jsme schopni rozměry i mírně zvětšovat, pokud to šíře materiálu umožní.

Povlaky na anatomické polštáře

Nezřídka nás kontaktujete s požadavkem na výrobu povlaků na anatomické polštáře. Tento druh povlaků vyrábíme na zakázku, u anatomických polštářů potřebujeme znát kromě šířky a délky i výšku. Opět postačí poznámka do objednávky, ihned se začneme vaším požadavkem zabývat. Cena se odvíjí od spotřeby materiálu a pracnosti.

anatomický polštář

Atypické rozměry

V posledních letech si mnozí zákazníci oblíbili francouzské rozměry. Jedná se o nadměry různých délek a šířek, pod kterými obvykle spí dva lidé. V naší nabídce najdete spoustu vzorů, které ve francouzských rozměrech vyrábíme. Vybírat můžete ze čtyř nejobvyklejších rozměrů, ale pokud jsou vaše přikrývky atypické, tak i vám rádi vyrobíme nadměry na míru. I zde se cena odvíjí od spotřeby materiálu a pracnosti.

Fotopovlečení

Jste pro každou legraci nebo jste natolik kreativní, že toužíte po vlastním originálním povlečení? Pak pro vás máme jedinečnou nabídku a tou je výroba fotopovlečení. Jednoduše na této speciální stránce nahrajete vaše fotografie či soubory ze svého grafického editoru a my vám obratem připravíme náhled ke schválení před tiskem. Samotná výroba trvá přibližně měsíc.

 

Termín dodání povlečení na míru

Pokud drobné úpravy spočívají pouze v zúžení polštářů či přikrývek, jsme schopni takový požadavek splnit během několika hodin. Bude-li však potřeba natisknout požadované rozměry na míru, pak je potřeba počítat přibližně s čtyřtýdenní výrobní lhůtou.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka