Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Povlečení jako dárek pro každého

Hledáte ideální standardizovaný dárek, kterým nic nepokazíte? Měl by být vkusný, hodnotný a luxusně zabalený? Jednoznačně se můžete spolehnout na povlečení Glamonde!

Když klasiky není nikdy dost

Darovat luxusní ložní povlečení z Premium-Saténu není nuda, právě naopak! Přečtěte si, proč jsme o tom přesvědčeni a najděte elegantní řešení, které nejvíce potěší obdarované.

Krásné, kvalitní a pohodlné

Nejjemnější bavlněný Premium-Satén zpříjemní spánek všech, bez výjimky! Široká nabídka vzorů vám nabídne volnost ve výběru a dlouhá životnost povlečení vaši radost z nákupu zdvojnásobí.

Pro nejbližší, pro klienty i pro vás

Ať už obdarované znáte velmi dobře, nebo chcete udělat radost někomu ze svých klientů či kolegů, nemusíte se obávat. Ložní povlečení Glamonde je vkusným a hodnotným dárkem vhodným pro všechny příležitosti. Významné životní události typu svatby, výročí, kulatin či Vánoce s Valentýnem vyřešíme za vás. S výběrem vám vždy rádi pomůžeme, a navíc vám garantujeme 100 dnů na vrácení nepoužitého zboží.

Dárkový poukaz, sázka na jistotu

Starosti s výběrem hoďte za hlavu a nechte vše na obdarovaných. Pěkný dárkový poukaz ve zvolené hodnotě vám zašleme na vámi požadovanou adresu.

Fotopovlečení, dárek s nápadem

Vtipné, roztomilé, velmi osobní či specifické, proč ne? Vystupte z davu a darujte fotopovlečení či fotopolštářky, které pro vás vyrobíme dle vašich fotografií či obrázků. Povlečení z vašich fotografií vyrábíme na zakázku, proto jej objednávejte s předstihem. Celý výrobní proces trvá cca 4 týdny, ale určitě to stojí za to! V případě nedostatku času vám můžeme poslat dárkový poukaz s náhledem výsledného fotopovlečení.

Dárkové balení jako třešnička na dortu

dárková krabička Glamonde

Výrobě ložního povlečení věnujeme maximální péči a nejinak je tomu i v případě jeho zabalení. Dokonce při nákupu dvou kusů ložního povlečení nebo francouzského povlečení vám pošleme vše ve vkusné krabičce, vaší milou povinností už bude jen dárek předat.

 

 

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka