Oblíbené (0)
Magazín
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Povlečení jako dárek pro každého

Hledáte ideální standardizovaný dárek, kterým nic nepokazíte? Měl by být vkusný, hodnotný a luxusně zabalený? Jednoznačně se můžete spolehnout na povlečení Glamonde!

Když klasiky není nikdy dost

Darovat luxusní ložní povlečení z Premium-Saténu není nuda, právě naopak! Přečtěte si, proč jsme o tom přesvědčeni a najděte elegantní řešení, které nejvíce potěší obdarované.

Krásné, kvalitní a pohodlné

Nejjemnější bavlněný Premium-Satén zpříjemní spánek všech, bez výjimky! Široká nabídka vzorů vám nabídne volnost ve výběru a dlouhá životnost povlečení vaši radost z nákupu zdvojnásobí.

Pro nejbližší, pro klienty i pro vás

Ať už obdarované znáte velmi dobře, nebo chcete udělat radost někomu ze svých klientů či kolegů, nemusíte se obávat. Ložní povlečení Glamonde je vkusným a hodnotným dárkem vhodným pro všechny příležitosti. Významné životní události typu svatby, výročí, kulatin či Vánoce s Valentýnem vyřešíme za vás. S výběrem vám vždy rádi pomůžeme, a navíc vám garantujeme 100 dnů na vrácení nepoužitého zboží.

Dárkový poukaz, sázka na jistotu

Starosti s výběrem hoďte za hlavu a nechte vše na obdarovaných. Pěkný dárkový poukaz ve zvolené hodnotě vám zašleme na vámi požadovanou adresu.

Fotopovlečení, dárek s nápadem

Vtipné, roztomilé, velmi osobní či specifické, proč ne? Vystupte z davu a darujte fotopovlečení či fotopolštářky, které pro vás vyrobíme dle vašich fotografií či obrázků. Povlečení z vašich fotografií vyrábíme na zakázku, proto jej objednávejte s předstihem. Celý výrobní proces trvá cca 4 týdny, ale určitě to stojí za to! V případě nedostatku času vám můžeme poslat dárkový poukaz s náhledem výsledného fotopovlečení.

Dárkové balení jako třešnička na dortu

dárková krabička Glamonde

Výrobě ložního povlečení věnujeme maximální péči a nejinak je tomu i v případě jeho zabalení. Dokonce při nákupu dvou kusů ložního povlečení nebo francouzského povlečení vám pošleme vše ve vkusné krabičce, vaší milou povinností už bude jen dárek předat.

 

 

Další kapitoly