Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Povlečení z česané bavlny - návykový luxus

Povlečení z česané bavlny - návykový luxus

Naše luxusní povlečení vyrábíme z velmi jemných a dlouhých přízí egyptské bavlny, které tkáme do materiálu označovaného jako Premium-Satén. Více se o těchto pojmech můžete dočíst v samostatných článcích. V této chvíli je pro vás podstatná pouze informace, že povlečení z česané bavlny je hebké na omak a dosahuje dlouhé životnosti.

Aby bylo povlečení opravdu kvalitní, musí být při tkaní použity stejnoměrné příze, takže je potřeba z pramenů bavlny vyčesat krátká a defektní vlákna. Česání bavlněných vláken je tedy výrobní proces vedoucí k zušlechtění materiálu.

Kvalitou jsme přímo posedlí

Naším cílem je být první volbou zákazníků, kteří touží po dokonalém povlečení. Ve výrobě neděláme kompromisy, takže kromě toho, že má bavlna sama o sobě skvělé vlastnosti, dokážeme je dalšími operacemi přivést k dokonalosti.

Naše povlečení budete chtít mimo jiné i kvůli tomu, že nikdy nezačne žmolkovat, po vyprání se nesrazí a barvy častým praním nevyblednou.

Úprava pro snadnou údržbu

ikona žehličky

Co by to bylo za povlečení, kdyby jeho údržba měla být úmorná. Naše povlečení opatřujeme praktickou Easy Care úpravou. Vlákna se začnou po vyprání sama natahovat, takže žehlit budou chtít jen ženy, kterým tato činnost přináší potěšení. I jim však postačí povlečení lehce přejet žehličkou, takže radost z údržby nebudou mít příliš dlouhou.

Zapomeňte na knoflíky!ikona zipu

Už se vám někdy stalo, že jste z pračky vytáhla povlečení s uzavíráním na knoflíky a knoflíky byly pryč? Tak toto už se vám nikdy nestane, naše povlečení má praktické zipové zavírání s plochým jezdcem, který vás na rozdíl od knoflíků nebude tlačit do zad.

Vybírejte nejkrásnější vzory z pohodlí domova

Teď už jen stačí, abyste si vybrali povlečení, které se nejlépe barevně hodí do vaší ložnice nebo si nechte natisknout povlečení z vlastních fotek přesně podle vašich představ.

 

květinové povlečení Agatapovlečení Fiorella s geometrickými motivy

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka