Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Péče a údržba

Jak správně pečovat o povlečení

Buďte přátelští k vašemu ložnímu povlečení, bavlněný Premium-Satén vás za správnou péči odmění dlouhou životností a hebkým objetím vždy, když do něj ulehnete.

 

Seznamte se s pracími symboly, které najdete na etiketách povlečení Glamonde:

  • Před prvním použitím povlečení vyperte po rubu na 60 °C. Následně můžete povlečení prát na 40 °C.
  • Perte samostatně v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů.
  • Po vyprání ihned vytáhněte z pračky a vyvěste.
  • Jemné sušení v sušičce a žehlení je přípustné.

Praní bez omezení

Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování naše povlečení vydrží opravdu mnoho pracích cyklů. Povlečení při správném praní drží tvar, nesráží se a uchovává si dokonalou barevnost.

Povlečení od Glamonde nemusíte žehlit

Naše povlečení z bavlněného Premium-Saténu prochází řadou náročných úprav, mezi které patří i tzv. Easy Care úprava. Díky této úpravě mají vlákna povlečení tendenci se po vyvěšení natahovat a vyrovnávat, a to do takové míry, že už není třeba povlečení žehlit, pokud nejste perfekcionistka. Povlečení od Glamonde se dokonce příliš nemačká ani během spánku! Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že se bavlněné povlečení vždy trochu pomačká, nejedná se o polyester.

Jak často měnit povlečení a prostěradla?

Vzhledem k tomu, že každý touží nejenom po krásné ložnici, ale i po zdravém a kvalitním spánku, tak je třeba dodržovat spánkovou hygienu. Měňte vaše ložní prádlo ideálně jednou za dva týdny. V případě že vás trápí alergie, ekzémy, či jiné zdravotní potíže, doporučujeme i častější výměnu.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka