• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Kontakt

Víme, že skutečný odpočinek úzce souvisí s kvalitou ložního prádla a prostředím ložnice, v níž se cítíte uvolněně a v bezpečí. Proto jsme připraveni vám poradit s vhodnou volbou materiálů a barev luxusního povlečení, které vám tyto pocity zajistí. Kontaktovat nás můžete i ohledně objednávek nebo jakýchkoliv jiných dotazů.


Aktuální informace a inspirace:

Staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a žádná novinka ani inspirace na vylepšení ložnice vám neuniknou:
https://www.facebook.com/Glamondecz


Povlečení vám s radostí ušijeme na míru

Máte přikrývky a polštáře neobvyklých rozměrů? Neváhejte do své objednávky přidat i požadavky na rozměry. Protože jsme přímo výrobcem a ne jen pouhým překupníkem povlečení, rádi vám je ušijeme na míru.


Navštivte podnikovou prodejnu českého povlečení značky GLAMONDE

Pokud dáváte přednost osobnímu výběru, při kterém pohledem a dotykem zkusíte, jaké je povlečení při kontaktu s kůží a denním světlem, navštivte naši podnikovou prodejnu. Stejně tak si u nás můžete osobně vyzvednout objednané zboží.


Naši zaměstnanci vám kvalifikovaně poradí s výběrem

V prodejně se vám budou věnovat naši zaměstnanci, kteří mají obsáhlé znalosti o kompletním sortimentu naší společnosti, včetně způsobů šití, potisku a materiálů. Zeptejte se jich na to, co vás zajímá. Je pro nás důležité, abyste si vybrali takové povlečení, které bude vkusným doplňkem interiéru vaší ložnice a zároveň se vám v něm bude skvěle usínat.

Kontaktní adresa

SVOBODA LINEN, s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice

Otevírací doba podnikové prodejny:
pondělí - pátek 9:00 - 16:00

E-mail: obchod@glamonde.cz
Telefon: +420 777 100 074 (hot line)
+ 420 518 326 670
Fax: +420 518 324 208