Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00

Ložní povlečení české výroby

ROK

2000

Příběh, který začal faxem

Tento příběh se začal psát v roce 2000 vlastně náhodou, kdy do rodinné firmy SVOBODA LINEN přišel fax z Německa s žádostí o spolupráci. Ale štěstí přeje připraveným a odhodlaným riskovat, což znamenalo vyhodit výhybku, zapomenout na výrobu košil a přeorientovat se na výrobu povlečení.

Spolupráce s německým výrobcem povlečení

Kvalitní bavlněný satén, krásný styl a 20.000 ušitých povlečení měsíčně s požadavkem na precizní zpracování, to už je solidní příprava na vlastní kolekci. Německá firma sice časem převedla svoji výrobu do Asie a později dokonce zanikla, ale klíčící touha zakladatele dělat věci po svém stála na začátku nové etapy.

2004
návrh povlečení

Vlastní luxusní povlečení

V roce 2004 jsme na trh uvedli první vlastní kolekci s jedinečným rukopisem. Spolupráce s řadou evropských designerů přináší od té doby každoročně nové úžasné kolekce.

Následující léta jsme budovali obchodní síť a značku jsme postavili na výjimečné kvalitě, především na oblíbeném bavlněném Premium-Saténu.

2013
Forbes_Glamonde

Strategický rok 2013

Ať žije náhoda! Rozhovor majitele firmy, který vyšel v časopisu Forbes, oslovil investora, kterému v žilách proudí internetová krev. Slovo dalo slovo a od té chvíle jsme se zaměřili především na růst v oblasti online.

Záhy vzniká značka GLAMONDE, pod níž prodáváme naše české povlečení i v rámci evropských trhů. Její název vznikl spojením francouzských slov glamour a monde obsahujících vše, co je pro vznik povlečení a pro naši práci podstatné - půvab, eleganci, okouzlení; fascinaci světem látek a barev.

Pořízením digitální tiskárny jsme se stali skutečně nezávislým výrobcem, který je schopen vyrobit vše pod jednou střechou. Toto důležité rozhodnutí nám umožnilo tisk široké kolekce povlečení, tolik oblíbeného fotopovlečení a dokonalou kontrolu nad výrobním procesem, a tudíž i nad garancí kvality, za kterou ručíme.

2017
povlečení Riva

Premium-Satén

V roce 2017 jsme se definitivně rozhodli pro jediný materiál, kterým je bavlněný satén v prémiové kvalitě. Jedná se o materiál vyráběný bez kompromisů.

2050

A jak vidíme budoucnost?

Růžově!

Každý spokojený zákazník je pro nás hnacím motorem k tomu, abychom se zlepšovali ve všech směrech a zároveň je pro nás velkou motivací k dosáhnutí vytyčeného cíle stát se největším evropským výrobcem luxusního ložního prádla.

obrazek
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka