• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Ložní povlečení české výroby

Ložní povlečení české výroby

Naše firma SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v zahraničí prodáváme pod značkou Glamonde. Kvalita je alfou a omegou našeho podnikání. Víme, jak je klidný a pohodlný spánek pro regeneraci těla i mysli důležitý, a proto výrobě povlečení věnujeme maximální péči. Specializujeme se na výrobu luxusního povlečení z nejjemnější česané bavlny v provedení Premium-Satén.

 

Kvalitní česaná bavlna

Povlečení vyrábíme pouze z nejkvalitnější česané bavlny. Kvalita přízí ovlivňuje konečné vlastnosti výrobků, a proto raději všechny materiály tkáme v české tkalcovně, než abychom je nakupovali v Asii. Jen tak vám můžeme garantovat vysokou jemnost a hebkost povlečení.

 

Digitální tisk

Díky nejmodernější tiskařské digitální technologii vám můžeme nabídnout širokou kolekci povlečení všech myslitelných motivů, stylů a barev. Dokonce pro nás není problém natisknout vám za skvělé ceny i povlečení s vlastním potiskem. Novými technologiemi jsme doslova posedlí a věříme, že z nich nejvyšší užitek získáte právě vy, naši spokojení zákazníci.  

 

Vlastní šití

Povlečení v naší firmě rovněž šijeme, čímž prakticky uzavíráme celý výrobní proces. Kvalitu našich výrobků garantujeme, jsme schopni ji pohlídat a navíc vám ještě rádi ušijeme povlečení na míru. 

 

Vlastní kolekce

Celý módní průmysl je založen na sledování a předvídání nových trendů a ani u povlečení tomu není jinak. Pečlivě s našimi vlastními i evropskými návrháři sledujeme módní trendy a analyzujeme je, abychom vás každý rok mohli potěšit novou kolekcí, která pohladí vaše smysly a navodí vytouženou atmosféru ve vaší ložnici. Správně zvolené barvy a motivy ovlivní vaše emoce. A na těch nám záleží.


Jen z perfektního povlečení můžete mít dokonalé potěšení!