• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Magazín

Co všechno by mělo splňovat dobře zvolené povlečení pro děti? - Glamonde

Co všechno by mělo splňovat dobře zvolené povlečení pro děti?

Narození dítěte představuje v drtivé většině případů radostnou událost, která zahýbe s celou rodinou i jejím nejbližším okolím. Očekávaný potomek konečně spatřil světlo světa a na vás je, abyste mu připravili příjemné zázemí pro jeho budoucí vývoj. Je zcela pochopitelné, že prvních několik měsíců setrvává dítko v postýlce, odkud pozoruje okolní dění a poprask, jenž kolem něj panuje. A právě postýlka by tedy měla představovat komfortní a bezpečné místo. Nedílnou součástí dětských postelí je pochopitelně i dětské povlečení. Víte, jak jej vybírat a co všechno by mělo splňovat? Pokud ne, dočtete se to na následujících řádcích.

 
Vybíráte vtipné povlečení? Myslete i na jeho kvalitu! - Glamonde

Vybíráte vtipné povlečení? Myslete i na jeho kvalitu!

Čekají vás v nejbližší době narozeniny, oslavy výročí nebo jiná významná životní jubilea? Přemýšlíte, čím byste obdarovali svou drahou polovičku či nezbedné dítko? Pokud vás nic nenapadá a opět pokukujete po důvěrně známých kosmetických balíčcích nebo „měkkých dárcích“ v podobě sady ponožek a boxerek, pak mějte na paměti, že takový dárek zřejmě nikoho radostí nedojme. Máte-li vedle sebe zarputilého vtipálka nebo věčné dítě, pak se poohlédněte po nějakém originálním dárku třeba v podobě vtipného povlečení. Máme pro vás rady, jak takové povlečení vybírat a v závěru také několik tipů na konkrétní produkty z nabídky Glamonde.

 
Láska prochází žaludkem, ale spánek je také důležitý. Jaké povlečení zvolit pro zamilované? - Glamonde

Láska prochází žaludkem, ale spánek je také důležitý. Jaké povlečení zvolit pro zamilované?

Rádi byste udělali radost přátelům k jejich výročí seznámení, nebo se chystáte oslavit se svou drahou polovičkou svoje vlastní? Pak přichází ten nejlepší okamžik, kdy spojit příjemné s užitečným, luxusní a rozmazlující s dokonale praktickým. Udělejte sobě nebo zamilovanému páru radost povlečením, které padne do noty všem, kteří se zlehka houpou na vlnách lásky.

 

Spíte pod jednou peřinou? Dopřejte si luxusní francouzské povlečení!

V ložnici trávíme zhruba jednu třetinu života. Proto by tato místnost měla být synonymem klidu, pohody a odpočinku. Zkrátka a jednoduše by měla představovat naše soukromé útočiště před zběsilým světem „tam venku“. Pokud ložnici teprve zařizujete nebo ji hodláte v brzké době překombinovat, jistě při výběru povlečení dříve nebo později narazíte na specifickou francouzskou velikost. Jak vlastně velikost francouzského povlečení vypadá a proč si pořídit francouzskou přikrývku právě do své ložnice? Odpovědi na tyto otázky budou součástí následujících řádků.

 

Berani, co můžete udělat pro kvalitnější spánek?

Máme tady další „astro článek“, v němž si na své přijdou všichni zrozenci ve znamení Berana. Ať již patříte k milovníkům astrologie nebo horoskopy a charakterové vlastnosti jednotlivých znamení považujete za bohapusté výmysly, přečtení následujících řádků vás bude stát pouze pár minutek drahocenného času. Pokud jste však jedním z tvrdohlavých Beranů a máte-li problémy se spánkem, kterými osoby narozené v tomto znamení často trpí, pak by měly následující řádky patřit k vaší povinné četbě. Prozradíme vám totiž, co dělat, abyste se každé ráno probouzeli odpočinutí a plní energie.

 
Kolik stojí luxusní povlečení a pro koho se hodí - Glamonde

Kolik stojí luxusní povlečení a pro koho se hodí

Luxusní povlečení vás každý večer obejme, zahalí a pohladí. Je hebké, jemné, ale zároveň tak odolné a pevné, že vám bude dělat radost a potěšení celé roky. Netvoří se na něm žmolky, nepárají se z něj nitky, nestudí, nevytváří se pod ním nechtěné mikroklima. Na rozdíl od běžného povlečení, které seženeme za několik set korun v supermarketu nebo na internetu. Za kvalitu je třeba si zaplatit a cena mnohdy zájemce odrazuje. Zdání ale klame – tato investice není zbytečná.

 
Napínací prostěradla vám usnadní stlaní a zpříjemní spánek - Glamonde

Napínací prostěradla vám usnadní stlaní a zpříjemní spánek

Také už máte dost klasických prostěradel, která každý večer upravujete, ale i přesto je každé ráno nacházíte shrnuté u nohou postele? Nesnášíte to neustále krabacení, kvůli kterému vaše postel vypadá neupraveně, i když jí věnujete tolik pozornosti, a to tlačení nejrůznějších ohybů, které se samovolně vytvářejí při sebemenším vašem pohybu na posteli? A věřili byste, že řešení tohoto problému je snadné a příjemné? Čtěte dál.

 
3 tipy na ložnice, kterým sedne povlečení s květinovými vzory - Glamonde

3 tipy na ložnice, kterým sedne povlečení s květinovými vzory

Zavřete oči a vraťte se zpátky do svého dětství. Zapátrejte v paměti a zkuste si vybavit letní prázdniny u některé ze svých babiček. Vzpomeňte si na babiččinu ložnici, v níž se zaručeně vždycky našlo dostatek teplých péřových peřin a polštářů. Dokážete si ještě vybavit, do jakého povlečení babička jednotlivé peřiny, polštáře a podušky převlékala? S největší pravděpodobností šlo o povlečení s květinovými vzory. Nyní se proto vraťte zpátky do reality a pojďte společně s námi zbořit zažité mýty o tom, že tento typ povlečení je určen výlučně do „babičkovských ložnic“! Přesvědčíme vás, že povlečení s květinovým vzorem bude slušet ložnicím moderním, rustikálním, ale i všem ostatním.

 
Ryby, v jakých barvách se vám bude nejlépe usínat? - Glamonde

Ryby, v jakých barvách se vám bude nejlépe usínat?

Zajímáte se o astrologii, znamení zvěrokruhu a horoskopy? Nebo je vám toto téma tak nějak „volné“? Ať již si den bez přečteného horoskopu nedokážete představit nebo se o problematiku vůbec nezajímáte, jistě máte alespoň základní povědomí o tom, v jakém znamení jste narození. Patříte-li k zástupcům vodní říše – Rybám, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Prozradíme vám totiž, s jakými charakterovými vlastnostmi se budete muset smířit nejen vy, ale také vaše okolí a také vám poodhalíme, jaká barva se prolíná celým vaším životem.

 
3 tipy na povlečení, které ve vás vzbudí smyslnost i vášeň - Glamonde

3 tipy na povlečení, které ve vás vzbudí smyslnost i vášeň

Barvy mají v našem životě své nezastupitelné místo. Ať se nám to líbí nebo ne, každodenně ovlivňují naše kroky, náladu, motivaci, ale třeba i kreativitu, chuť k jídlu nebo výkon v ložnici. A právě na ložnici – konkrétně tedy na povlečení postele, které v nás může vzbudit vášeň i touhu, budou zaměřeny tyto řádky.