• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Zboží skladem expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 2.000 Kč

Magazín

 

Zlaté povlečení

 
 

Vínové povlečení

 

Meruňkové povlečení

filtr: barva meruňková

 
Co všechno by mělo splňovat dobře zvolené povlečení pro děti? - Glamonde

Co všechno by mělo splňovat dobře zvolené povlečení pro děti?

Narození dítěte představuje v drtivé většině případů radostnou událost, která zahýbe s celou rodinou i jejím nejbližším okolím. Očekávaný potomek konečně spatřil světlo světa a na vás je, abyste mu připravili příjemné zázemí pro jeho budoucí vývoj. Je zcela pochopitelné, že prvních několik měsíců setrvává dítko v postýlce, odkud pozoruje okolní dění a poprask, jenž kolem něj panuje. A právě postýlka by tedy měla představovat komfortní a bezpečné místo. Nedílnou součástí dětských postelí je pochopitelně i dětské povlečení. Víte, jak jej vybírat a co všechno by mělo splňovat? Pokud ne, dočtete se to na následujících řádcích.

 
Vybíráte vtipné povlečení? Myslete i na jeho kvalitu! - Glamonde

Vybíráte vtipné povlečení? Myslete i na jeho kvalitu!

Čekají vás v nejbližší době narozeniny, oslavy výročí nebo jiná významná životní jubilea? Přemýšlíte, čím byste obdarovali svou drahou polovičku či nezbedné dítko? Pokud vás nic nenapadá a opět pokukujete po důvěrně známých kosmetických balíčcích nebo „měkkých dárcích“ v podobě sady ponožek a boxerek, pak mějte na paměti, že takový dárek zřejmě nikoho radostí nedojme. Máte-li vedle sebe zarputilého vtipálka nebo věčné dítě, pak se poohlédněte po nějakém originálním dárku třeba v podobě vtipného povlečení. Máme pro vás rady, jak takové povlečení vybírat a v závěru také několik tipů na konkrétní produkty z nabídky Glamonde.

 
Láska prochází žaludkem, ale spánek je také důležitý. Jaké povlečení zvolit pro zamilované? - Glamonde

Láska prochází žaludkem, ale spánek je také důležitý. Jaké povlečení zvolit pro zamilované?

Rádi byste udělali radost přátelům k jejich výročí seznámení, nebo se chystáte oslavit se svou drahou polovičkou svoje vlastní? Pak přichází ten nejlepší okamžik, kdy spojit příjemné s užitečným, luxusní a rozmazlující s dokonale praktickým. Udělejte sobě nebo zamilovanému páru radost povlečením, které padne do noty všem, kteří se zlehka houpou na vlnách lásky.

 

Spíte pod jednou peřinou? Dopřejte si luxusní francouzské povlečení!

V ložnici trávíme zhruba jednu třetinu života. Proto by tato místnost měla být synonymem klidu, pohody a odpočinku. Zkrátka a jednoduše by měla představovat naše soukromé útočiště před zběsilým světem „tam venku“. Pokud ložnici teprve zařizujete nebo ji hodláte v brzké době překombinovat, jistě při výběru povlečení dříve nebo později narazíte na specifickou francouzskou velikost. Jak vlastně velikost francouzského povlečení vypadá a proč si pořídit francouzskou přikrývku právě do své ložnice? Odpovědi na tyto otázky budou součástí následujících řádků.

 

Berani, co můžete udělat pro kvalitnější spánek?

Máme tady další „astro článek“, v němž si na své přijdou všichni zrozenci ve znamení Berana. Ať již patříte k milovníkům astrologie nebo horoskopy a charakterové vlastnosti jednotlivých znamení považujete za bohapusté výmysly, přečtení následujících řádků vás bude stát pouze pár minutek drahocenného času. Pokud jste však jedním z tvrdohlavých Beranů a máte-li problémy se spánkem, kterými osoby narozené v tomto znamení často trpí, pak by měly následující řádky patřit k vaší povinné četbě. Prozradíme vám totiž, co dělat, abyste se každé ráno probouzeli odpočinutí a plní energie.