Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Inspirace

Erotické a glamour povlečení

Erotické povlečení

Toužíte po erotickém povlečení, ale ostýcháte se zaslat nám své intimní fotografie? Budete-li se držet pravidla, co není zakázáno, to je povoleno, pak není přání, které bychom vám nesplnili. Povlečení s erotickým motivem vám vyrobíme diskrétně a fotky okamžitě po tisku smažeme. Výrobek zabalíme tak, aby nebylo poznat, že se jedná o povlečení s erotickou tématikou. Povlečení s erotickým vzorem tiskneme digitálně na velmi jemný bavlněný satén, výroba 3d erotického povlečení trvá přibližně měsíc. Objednávku můžete vytvořit na stránce fotopovlečení.

CHCI FOTOPOVLEČENÍ

 

Glamour povlečení

Erotická fotografie zobrazuje nahé tělo poněkud explicitně. Pokud se s tímto žánrem neztotožňujete nebo je váš ostych poslat nám své nahé fotografie nepřekonatelný, pak vás může oslovit fotografický žánr glamour nebo budoir, který zobrazuje krásu a půvab nahého těla tak, že choulostivé partie zakrývá oděvem nebo jinou částí těla.

glamour povlečení s nahou ženou glamour povlečení s nahou ženou na plážibudoir povlečení s ženou v křesle

CHCI FOTOPOVLEČENÍ

Digitální tisk

S rozmachem digitální fotografie se tak i z nadšených amatérů mohou stát netušení umělci. Proč tedy nezobrazit vlastní umění i v ložnici? Překvapte svou drahou polovičku krásným erotickým nebo glamour povlečením. Povlečení tiskneme digitálně na hebký bavlněný satén. Své intimní chvíle tak můžete prožít v tom nejluxusnějším a nejjemnějším povlečení. Objednávku můžete vytvořit na stránce fotopovlečení. Výroba trvá přibližně měsíc, ale čekání se vám určitě vyplatí.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka