Oblíbené (0)
Magazín
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Péče a údržba

Povlečení s nežehlivou úpravou

Vyprat, vyvěsit, povléct, používat. Zdá se vám, že v uvedeném postupu něco chybí? Ano, máte pravdu. Chybí zde jedna z činností, která je mezi ženami velmi nepopulární a muži ji často považují za zcela zbytečnou. Často vyvolává mezi debatujícími nespočet emocionálních výjevů včetně zásadní otázky, zda žehlit, či nežehlit.

Nežehlivá úprava vám usnadní život

ikona přeškrtnuté žehličky

Povlečení z bavlněného Premium-Saténu po vyprání stačí jen vyvěsit a usušit. Jak je to možné? Díky užití atlasové vazby, jemných bavlněných přízí a nanesení nežehlivé úpravy dochází ke snížení mačkavosti tkaniny. Vlákna povlečení mají tendenci se po vyvěšení natahovat a vyrovnávat, a proto už není třeba povlečení žehlit.

Vaše spokojenost a úspora času je pro nás důležitá, proto jsou všechna ložní povlečení od Glamonde opatřena touto nežehlivou úpravou.

Kdy doporučujeme povlečení žehlit?

Trápí vás alergie, ekzémy či jiné zdravotní potíže? Pokud ano, tak vezměte žehličku na milost a povlečení vyžehlete, bude to určitě k vašemu prospěchu. V případě, že povlečení zůstalo po vyprání delší dobu v pračce, jej můžete protřepat a jemně přežehlit. Toužíte po dokonale vyžehleném povlečení? S tím od Glamonde vám žehlení půjde s lehkostí a bez zbytečné námahy.

Další kapitoly