Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Péče a údržba

Povlečení s Easy Care úpravou

Vyprat, vyvěsit, povléct, používat. Zdá se vám, že v uvedeném postupu něco chybí? Ano, máte pravdu. Chybí zde žehlení, jedna z činností, která je mezi ženami velmi nepopulární a muži ji často považují za zcela zbytečnou.

Easy Care úprava vám usnadní život

ikona přeškrtnuté žehličky

Povlečení z bavlněného saténu stačí po vyprání jen vyvěsit a usušit. Jak je to možné? Díky užití atlasové vazby, jemných bavlněných přízí a nanesení Easy Care úpravy dochází ke snížení mačkavosti tkaniny. Vlákna povlečení mají tendenci se po vyvěšení natahovat a vyrovnávat, a proto už není třeba povlečení žehlit. Easy Care úprava neznamená, že se povlečení ani trochu nepomačká. Bavlněné povlečení není polyester, k mírnému zmačkání dojde vždycky. Easy Care úprava je výrobní operace zajíšťující snadnou údržbu povlečení. Perfekcionistka si povlečení snadno přežehlí, ostatní jen vyvěsí.

Vaše spokojenost a úspora času je pro nás důležitá, proto je ložní povlečení z bavlněného saténu od Glamonde opatřena Easy Care úpravou. Tuto úpravu nenanášíme na povlečení z levnější bavlny.

Kdy doporučujeme povlečení žehlit?

Trápí vás alergie, ekzémy či jiné zdravotní potíže? Pokud ano, tak vezměte žehličku na milost a povlečení vyžehlete, bude to určitě k vašemu prospěchu. V případě, že povlečení zůstalo po vyprání delší dobu v pračce, jej můžete protřepat a jemně přežehlit. Toužíte po dokonale vyžehleném povlečení? S tím od Glamonde vám žehlení půjde s lehkostí a bez zbytečné námahy.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka