Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Inspirace

Anime povlečení

Anime je označení pro japonské animované filmy a seriály a vyznačuje se charakteristickou kresbou postav. Anime čerpá inspiraci v japonských komiksech manga a pokrývá širokou škálu žánrů od příběhů pro děti, u nás např. velmi známý seriál Pokémon, přes komedie, dramata, horory, fantasy až po hentai a ečči. Povlečení tiskneme digitálně, takže jsme schopní natisknout z vámi dodaných obrázků jakékoliv anime povlečení, manga povečení, ale i hentai povlečení a ečči povlečení. Data je potřeba nahrát na stránce fotopovlečení.

anime povlečeníecchi povlečeníhentai povlečení

CHCI FOTOPOVLEČENÍ

 

Japonsko je země s bohatou historií a specifickou kulturou, která se projevuje v různých uměleckých žánrech. Máte-li pro Japonsko slabost a disponujete použitelnými obrázky, tak vám rádi digitálně natiskneme vaše japonské povlečení. Povlečení vyrábíme ze 100 % bavlny, která je utkaná v saténové vazbě. K výrobě používáme velmi jemné příze z egyptské bavlny, takže je povlečení hebké na omak. Více se o našich materiálech dozvíte na stránce o bavlněném povlečení.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka