Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Ochota pro nás není cizí slovo

Možná se vám zdá, že trochu přeháníme, ale skutečně se snažíme o to, aby byl pro vás nákup v našem e-shopu Glamonde co nejpříjemnější a abychom vždy vyšli vstříc všem vašim požadavkům. Pokud je to z technického hlediska možné, sneseme vám modré z nebe přímo do vaší ložnice.

Přečtěte si, co o nás a povlečení z Premium-Saténu napsali naši zákazníci:

  • Milé překvapení přístupem obchodu Glamonde. Zboží přišlo dřív, než byla daná lhůta na objednávce. Bavlněné saténové povlečení mám poprvé. Je měkoučké, jemné a příjemné na tělo, jsem nadšená. Popis u výrobku je pravdivý.

 

  • Jsem maximálně spokojená! Komunikace obchodu výborná. Měla jsem nějaké nejasnosti a ochotně mi pomohli. Dodací lhůta byla měsíc, protože jsme si zvolili prodlouženou délku, která nebyla v zásobách. I přes to nám povlečení ihned ušili a do týdne jsme ho měli doma. Kvalita úžasná, velmi příjemné a pohodlné. Nákup budu v blízké době opakovat.

 

  • Perfektní servis, bezvadně zabalené a rychle odeslané. Naprosto bez chyby.

 

  • Bezproblémový nákup, rychlé dodání, koupen krásný a kvalitní produkt.

 

  • Touto cestou bych velice ráda poděkovala za neskutečně nádherné povlečení s vlastním potiskem. Úžasná práce. Toto jsem nečekala. A mám ohromnou radost. Perfektní komunikace. Odešlou návrh, počkají na odpověď. Vše bez problémů. Maximální spokojenost!

 

  • Velmi kvalitní materiál. Výrobky máme delší dobu, super kvalita, ochota a flexibilita při objednávkách. Rychlá zpětná vazba. Výborné.

 

  • Nádherné a příjemné zboží, v kterém povlékáme celý rok. Ostatní povlečení jsem úplně zrušila a točím pouze Vaše zboží. Děkuji.

 

Více recenzí najdete na www.heureka.cz.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka