Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Povlečení bavlna DeLuxe

Povlečení Bavlna DeLuxe je vyrobeno ze 100% bavlny a je utkáno v jednoduché plátnové vazbě. Byla to právě naše firma, která v minulosti začala používat přívlastek DeLuxe, abychom naše kvalitní povlečení odlišili od levnějších výrobků konkurence.

Pod bavlněným povlečením si zákazníci většinou představí právě levné výrobky v plátnové vazbě, ale není bavlna jako bavlna. Kvalita použité příze a různé výrobní úpravy mají velký vliv na cenu výsledného produktu.

Proč jsme přestali povlečení Bavlna DeLuxe vyrábět?

Jak je u nás dobrým zvykem, toužíme vyrábět jen to nejlepší. Už v samotném základu musíme pro digitální tisk používat kvalitní česanou bavlnu. Při úpravě plátna jsme používali úplně stejné výrobní postupy jako u bavlněných saténů, takže se koncová cena bavlněného povlečení nakonec velmi přiblížila ceně bavlněných saténů a nedávalo smysl ve výrobě pokračovat.

Zákazníci, kteří touží po kvalitním bavlněném výrobku totiž raději sáhnou po špičkovém povlečení z bavlněného Premium-Saténu. Vyšší pořizovací cena se mnohonásobně vrátí v životnosti. Rozdíl v životnosti našeho povlečení a povlečení z řetězců se počítá na dekády.

Kvalitní bavlněná příze má svou cenu

Máte-li přesto touhu kupovat bavlněné povlečení z obyčejného plátna, tak si kromě ceny všímejte alespoň hustoty tkaní. Průsvitné povlečení z řetězců s nejvyšší pravděpodobností dlouho nevydrží.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka