• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Udělejte si radost s pěkným povlečením

Už vás vaše ložní prádlo omrzelo a rádi byste si pořídili nějaké nové, pěkné povlečení? Nebo hledáte tip na praktický dárek, který obdarovaného opravdu potěší? Podívejte se do nabídky společnosti Svoboda povlečení. Jistě si z ní vyberete, a to hned ze tří důvodů.

Naše povlečení je designové

O povlečení, které svým zákazníkům prodáváme, se staráme od jeho vzniku přes tvorbu designu až po expedici k vám. Abychom vás mohli každý rok potěšit novou kolekcí barev a vzorů, sledujeme nejnovější světové trendy ve vývoji ložního prádla a ty pro vás potom ztvárňujeme na povlečení. Každý kus povlečení přitom navrhujeme zvlášť, a tak se nestane, že by byl polštář s peřinou jakkoli nesourodý a podobně.

Povlečení z naší nabídky si nemusíte vybírat jen jako zboží s určitou funkcí. Můžete ho uchopit jako bytový doplněk a prostřednictvím jeho vzhledu vyladit design své ložnice k dokonalosti.

Naše povlečení je stylové

V široké nabídce vzorů a barev si na své přijde každý. Nejednoho mohou uchvátit nespoutané abstraktní motivy, někdo má zase rád pevné čáry a geometrické obrazce. Milovníky přírody určitě potěší květinové motivy a spokojení mohou být i mladí – s našimi motivy velkých měst, zvířat či historie se jistě trefíme do jejich vkusu.

Naše povlečení je kvalitní

Aby mohlo světlo světa spatřit opravdu pěkné povlečení, musí se při jeho výrobě dbát i na zpracování materiálu. Společnost Svoboda povlečení si dává na každém kousku používaného materiálu velmi záležet, důkazem toho je konečná pevnost a odolnost, ale hlavně jemnost a lesk povlečení.

Materiál u nás vždy prochází pěti fázemi úprav. Během opálení dochází k odstraňování chloupků a přebytečných vláken, při následné mercerizaci se původně plochá vlákna zakulacují, čímž získávají typický lesk. Materiál také prochází fází sanforizace, při níž se vždy vysráží na požadované rozměry, a fází horkého kalandrování, během něhož dochází k leštění materiálu.

Mezi mercerizací a sanforizací probíhá ještě bělení. Pro dlouhou výdrž barev, které na povlečení použijeme ve specifických vzorech, k němu musí dojít. Materiál během něj získává bílou podkladovou barvu, na které barvy vyniknou v celé své kráse a dokonalosti.

Pěkné povlečení musí být kvalitní, aby dlouho pěkné vydrželo. Jakmile je na nekvalitní či nekvalitně ošetřený materiál nanesena barva, nemusí na něm dlouho vydržet. Proto si při vybírání povlečení prohlédněte nejen barvy a vzory, ale zjistěte si také něco o materiálu a jeho úpravách.

U nás nad kvalitou materiálů nemusíte přemýšlet, prodáváme jen ty nejlepší. Podívejte se na naši nabídku povlečení v obchodě www.svobodapovleceni.cz a vyberte si jednoduše to, které vám padne do oka!