• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Povlečení na peřiny – jaké vybrat, aby vám dlouho a dobře sloužilo a ještě lahodilo vašim očím

Ložní prádlo je užitkovým produktem, který si lidé dlouho vybírali především podle ceny. V posledních letech ale povlečení neslouží jen jako levný způsob, jak ochránit peřiny, nýbrž jako módní bytový doplněk, u něhož závisí na materiálu, motivu i barvě. V neposlední řadě vybíráme také podle příjemnosti a hebkosti materiálu. A jak se pozná takové dobré povlečení?

Kvalitní materiál je základ

Aby povlečení na peřiny dlouho vydrželo, musí být vyrobeno z kvalitního materiálu. Svoboda povlečení nabízí výhradně ty nejkvalitnějšíPrémium-Satén a Mako-Satén. Oba materiály jsou velmi krásně lesklé, velmi jemné, ale zároveň odolné. Díky zpracování česané egyptské bavlny v pěti důležitých krocích může naše povlečení na peřiny sloužit dlouhá léta. Při opálení dochází k odstranění přebytečných vláken a chloupků, během mercerizace získávají přirozeně plochá vlákna kulatý tvar, čímž nabývají na lesku. Díky bělení materiálu, při němž látka získá bílou podkladovou barvu, na něm perfektně drží všechny použité barvy. Při sanforizaci je materiál systematicky vysrážen na požadované rozměry. Na konec přichází řada na horké kalandrování, které dodá materiálu zářivý a trvalý lesk.

Vyberte si svou barvu

Je mnoho způsobů, jak se rozhodnout pro barvu povlečení. Oblíbenost barvy, její význam, vztah ke znamení zvěrokruhu nebo to, jak se hodí do ložnice. Zatímco oblíbená oranžová či žlutá se do ložnice příliš nehodí, červená nebo zelená je vítána. My však tušíme, že se nakonec stejně rozhodnete podle svého jedinečného vkusu a podle toho, jakou barvu máte rádi. Proto pro vás máme připraveny ty nejrůznější barvy a jejich kombinace.

Vyjádřete svou osobnost motivem

I povlečením na peřiny můžete skvěle vyjádřit svou osobnost. Pro nespoutané duše s velkou fantazií máme abstraktní motivy, pro ty přímočaré, kteří mají v oblibě pevně dané tvary, jsou k dispozici povlečení s geometrickými obrazci. Jiným zase udělají radost motivy květin či zvířat a mladí uvítají motivy světoznámých měst, zvířat nebo historie. Podívejte se na ně do naší nabídky, jakýkoli může být váš!

Díky našemu povlečení můžete ze své ložnice vytvořit designově dokonalou místnost. Vyberte si svou oblíbenou barvu, zvolte si motiv a dopřejte si parádní odpočinek v luxusním a pěkném ložním prádle!