• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Objevte kouzlo českého povlečení

Máte už dost nekvalitního ložního prádla prodávaného levně na tržnicích nebo v marketech? Není divu. Při zpracování materiálu se příliš nehledí na kvalitu, nýbrž na kvantitu a zisky. Potom se povlečení při prvním vyprání o nějaký ten centimetr srazí, při druhém vyprání se na něm začnou dělat žmolky a při sebemenším zadrhnutí se začne trhat. A takové trhání už jen těžko zastavíte.

Čas na kvalitní české povlečení

Jestliže jste v předchozím odstavci poznali sami sebe i své ložní prádlo, dozrál u vás čas na změnu. Tu nejlépe odstartujete tím, že si najdete českého výrobce povlečení, kterému budete moci věřit a spolehnout se na to, že vám domů nepošle jen tak něco, a jakmile k němu dorazí vaše peníze, nepřestanete ho zajímat vy, ani vaše připomínky či námitky.

Jedním z nejlepších českých výrobců povlečení je společnost Svoboda povlečení, která nabízí svým zákazníkům to nejkvalitnější, co je na trhu k dostání – povlečení vyrobené z Prémium-SaténuMako-Saténu. Oba dva materiály jsou fantasticky jemné a dokonale se vám při odpočinku přizpůsobí. Ale pozor – to, že jsou jemné, neznamená, že nic nevydrží. Egyptská bavlna, z níž jsou oba materiály vyrobeny, se vyznačuje kvalitou a pevností užitých dlouhých a extra dlouhých vláken. U společnosti Svoboda povlečení, jakožto českého výrobce povlečení, si můžete být vždy jisti, že dostáváte jen kvalitní produkty, které vám budou při správném zacházení a při dodržování jednoduchých pravidel údržby sloužit po dlouhá léta.

Rodinná firma Svoboda povlečení se na českém trhu objevila už v roce 2000 a v současné době se těší oblibě i na evropském trhu. Již od svého vzniku se zabývá navrhováním i výrobou luxusního ložního prádla a klade důraz na kvalitní materiály, bezchybné řemeslné zpracování s pomocí těch nejlepších technologií a na moderní design.

Mimo jiné se společnost Svoboda povlečení snaží přátelsky komunikovat se svými klienty a nepřestává se jim věnovat ani ve chvíli, kdy vzniknou nejasnosti a potíže. Dlouhodobý vztah s klienty je základem pro oboustrannou spokojenost.

Cena? Vysoká se jen zdá

Cenově nemůže na první pohled české povlečení společnosti Svoboda povlečení konkurovat. Ale opravdu jen na první pohled. Když totiž vezmeme v úvahu, že povlečení pořízené za 300 Kč v marketu vydrží několik měsíců, během nichž se postupně rozpadá, vyšší investice do kvalitnějšího českého povlečení, které vás bude svou jemností těšit celé následující roky, se jednoznačně vyplatí.

Rozlučte se s nekvalitním ložním prádlem a najděte si svého oblíbeného českého výrobce povlečení. Vyzkoušejte luxusní povlečení z našeho obchodu a vychutnávejte si odpočinek plnými doušky!