Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Krepové povlečení

Co je pro krep typické?

Krep může být vyroben téměř z jakékoliv hlavní tkaniny, ale společným rysem je to, že je vlnitý. Vlnitá struktura vzniká v důsledku zákrutů nití, těsného tkaní, nerovnoměrného napětí na osnově, uzlování nebo chemické úpravy.

Proč se z krepového povlečení stal hit?

V určitém období bylo krepové povlečení velmi populární, a to hlavně z důvodu, že se nemusí žehlit. V dnešní době však už na trhu najdete i jiné druhy materiálů, které jsou opatřeny nežehlivou úpravou, tudíž vám nabídnou stejnou službu jako povlečení z krepu.

Příznivá cena versus kvalita

Krep se v domácím textilu používá poměrně často, právě díky jeho příznivé ceně. Při výběru tohoto typu povlečení dbejte na jeho složení, které by mělo být ideálně z kvalitní 100% bavlny. Zkuste se ale pídit i po dalších informacích, které vás přesvědčí o skutečné kvalitě výrobku. U výběru levnějších druhů povlečení se zaměřte i na důkladné řemeslné zpracování. Přece nechcete po prvním praní zjistit, že se vaše povlečení kvůli špatnému šití rozpadá?

Toužíte po eleganci?

Krepové povlečení v dobré kvalitě vám určitě skvěle poslouží a splní základní požadavek na funkčnost. Ale ruku na srdce, myslíte, že krepové povlečení vypadá na lůžku elegantně? V případě, že toužíte po ložnici s dokonalým vzhledem, tak sáhněte radši po hebkých materiálech jako je Premium-Satén. Cena takového povlečení je přibližně dvakrát tak dražší, ale životnost krepu překoná o mnoho let, takže se nákup více než vyplatí.

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka