Oblíbené (0)
Pište, volejte, rádi vám poradíme! obchod@glamonde.cz 518 326 670 Po - Pá 9:00-17:00
Rady a tipy
O povlečení víme vše

Neděláme si legraci! O povlečení víme skutečně vše, protože se jeho výrobě věnujeme už pěknou řádku let. Vyhněte se chybám a nákupům typu "pokus omyl" a vybírejte vaše ložní povlečení s vědomostmi, o něž se  s vámi v našem magazínu s radostí dělíme. 

Glamonde povlečení

Povlečení Mako-Satén

Jedná se o velmi příjemný a hebký materiál, který je v Evropě značně oblíbený. Jeho základem je kvalitní bavlna utkaná v saténové vazbě. Ložní povlečení z Mako-Saténu jsme v Glamonde vyráběli dlouhá léta.

 

povlečení Concetta

Od Mako-Saténu k prémiové kvalitě

Možná vás zajímá, proč už ve výrobě povlečení z bavlněného Mako-Saténu nepokračujeme. Odpověď je docela prostá. Vždycky jsme toužili vyrábět povlečení nejvyšší kvality, takže jsme každý materiál doslova hýčkali, co se různých výrobních postupů týče.

Dopracovali jsme se k naprosto dokonalému povlečení v dané kategorii, ale protože stačilo použít ještě o kousek kvalitnější přízi, tak světlo světa spatřil Premium-Satén. Proč dělat kompromisy, když můžeme mít to nejlepší. Výrobu povlečení z jiných materiálů jsme jednoduše zastavili. Povlečení z bavlněného Premium-Saténu je nesmírně hebké a svojí životností překoná jiné materiály o desetiletí. Prohlédněte si všechny naše kolekce a vyberte si povlečení dle vašich představ.

Bavlněný satén: Komfortní spánek, hezčí ložnice

Bavlněný satén nabízí celá řada výrobců, ale jen u nás si můžete být jistí, že dostanete to nejlepší na trhu. Zamilujte si Glamonde povlečení, zamilujte si Premium-Satén!

Vyberte si z naší široké nabídky a pak už si jen užívejte každodenní pohodlí kvalitního spánku.

 

 

Další kapitoly
Česká pošta, Balíkovna, PPL, Zásilkovna Kreditní kartu, převod, dobírka