Oblíbené (0)

Láska prochází žaludkem, ale spánek je také důležitý. Jaké povlečení zvolit pro zamilované?

Rádi byste udělali radost přátelům k jejich výročí seznámení, nebo se chystáte oslavit se svou drahou polovičkou svoje vlastní? Pak přichází ten nejlepší okamžik, kdy spojit příjemné s užitečným, luxusní a rozmazlující s dokonale praktickým. Udělejte sobě nebo zamilovanému páru radost povlečením, které padne do noty všem, kteří se zlehka houpou na vlnách lásky.

Barvy a vzory? Jemné a elegantní

Jakkoli s vámi možná vášeň cloumá, povlečení byste měli volit jemné a elegantní, aby vás a váš mozek nedráždilo divokými barvami a jejich kombinacemi ve chvílích, kdy si budete potřebovat v klidu odpočinout a načerpat síly do dalšího dne. Pro zamilované je jako stvořená bílá a růžová barva, pro temperamentnější povahy i červená, pokud se jí nenechají provokovat k neustálé mozkové činnosti. Vyloženě zajímavou kombinací barev pro zamilované je kombinace bílé a červené, protože bílá symbolizuje něhu, čistotu a jemnost, kdežto z červené promlouvá smyslnost, vášeň a erotika.

Stejně tak uklidňující byste měli vybírat i vzory. Jestliže se přikloníte k bílé nebo světle růžové, nemusíte se bát jednobarevného povlečení bez vzorů. Bude totiž dokonalým vyjádřením něžné lásky a vzájemné důvěry. Pokud upřednostňujete jiné barvy, můžeme doporučit i geometrické vzory, které dají vaší ložnici nádech krásné nespoutanosti…

Zaměřte se na materiál a rozměry

Pokud patříte k těm párům, které rády spí nahé nebo minimálně oděné, rozhodně byste při výběru povlečení neměli podcenit materiál. Ten vás totiž může celé noci hladit a jemně se vás dotýkat, nebo může škrábat a kousat, což jistě nikdo neocení. Pro tyto účely je perfektní povlečení vyrobené z kvalitních materiálů, jako je Premium-Satén a Mako-Satén. Ty jsou vyrobeny z dlouhých a extra dlouhých vláken egyptské bavlny a při výrobě prochází složitým procesem, který mu dodává nejen pověstnou hebkost a jemnost, ale také lesk, odolnost a dlouhou životnost. Pod povlečením z těchto materiálů budete trávit chvíle se svým miláčkem ještě radši.

Kromě barev a materiálu byste si měli promyslet i rozměry povlečení. V naší nabídce najdete standardní (70x90 a 140x200 cm) a prodlouženou velikost (70x90 a 140x220 cm). Na míru šijeme tzv. francouzskou velikost, což jsou 2 klasická povlečení na polštáře o rozměrech 70x90 cm a povlečení na peřinu, jehož rozměry činí 240x200 cm, a prodlouženou francouzskou velikost (240x220 cm).

Francouzskou velikost ocení zejména ty páry, které rády spí pod jednou přikrývkou a nechtějí, aby je od jejich milované polovičky něco oddělovalo. Romantická představa spaní pod jednou přikrývkou standardních rozměrů vás brzy přesvědčí o tom, jak je romantika někdy vzdáleny ideálnímu stavu – pod jednou běžnou peřinou se dva lidé v klidu nevyspí.

V případě, že by vám nevyhovoval žádný z nabídnutých rozměrů, vám povlečení rádi ušijeme na míru i povlečení jiných rozměrů.

Tráví váš partner mnoho času mimo domov? Mějte ho stále při sobě!

Pro ty, kteří zůstávají často z nejrůznějších důvodů sami doma, máme tip – svého miláčka můžete mít stále u sebe díky našim fotopolštářkům. Stačí, když nám dodáte fotografii a my vám ji natiskneme na povlečení na polštář. V nabídce jsou 4 rozměry a natisknout se dá docela vážná fotka i taková, která vás vždy rozesměje, i když budete zrovna sami. Záleží na vaší fantazii.

Užívejte si svou zamilovanost naplno v jemném ložním prádle, které vám a vašemu partnerovi dopřeje ten největší luxus při vašich nejkrásnějších společných chvílích. Vylaďte svou ložnici do některé ze zamilovaných barev, zvolte ten správný vzor a nechte se hýčkat nejen partnerem, ale i kvalitním povlečením.