Oblíbené (0)

Berani, co můžete udělat pro kvalitnější spánek?

Máme tady další „astro článek“, v němž si na své přijdou všichni zrozenci ve znamení Berana. Ať již patříte k milovníkům astrologie nebo horoskopy a charakterové vlastnosti jednotlivých znamení považujete za bohapusté výmysly, přečtení následujících řádků vás bude stát pouze pár minutek drahocenného času. Pokud jste však jedním z tvrdohlavých Beranů a máte-li problémy se spánkem, kterými osoby narozené v tomto znamení často trpí, pak by měly následující řádky patřit k vaší povinné četbě. Prozradíme vám totiž, co dělat, abyste se každé ráno probouzeli odpočinutí a plní energie.

Tvrdohlavci a zkušení bojovníci

Charakteristiku Beranů věrně zobrazují jejich zástupci zvířecí říše. Pokud ve svém okolí někoho ve znamení Berana máte, pak nám jistě dáte za pravdu, že se jedná o velkého tvrdohlavce a odhodlaného bojovníka, z něhož temperament doslova prýští na sto honů. Jeho odvaha je obdivuhodná a rozhodnost jakbysmet. Pokud si stanoví nějaké cíle, je schopen se k nim dostat i přes zdánlivě nepřekonatelné překážky. Ne nadarmo se o Beranech říká, že si jdou za svým i přes pomyslné mrtvoly. Nachází-li se Beran ve vašem pracovním kolektivu, jistě se bude jednat o hlavního iniciátora firemních večírků, oslav a dalších příležitostných setkání. Jeho činorodost, stejně jako nadšení pro věc je pro ostatní znamení takřka nepochopitelná. Přímost v kombinaci se silnou vůli Beranům umožňuje obsazovat vrcholové posty, stejně jako první místa v nejrůznějších sportovních disciplínách.

Naučte se pracovat s negativními vlastnostmi

Výše uvedené vlastnosti můžeme směle přirovnat k těm pozitivním. Jelikož se však v případě Beranů jedná prakticky vždy o velmi silné jedince a osobnosti, dostat se s nimi do křížku v drtivé většině případů znamená otevřenou válku na život a na smrt. Beran je hádavý, rád poučuje ostatní a má pocit, že to právě on ví všechno nejlépe. Jeho negativní vlastností je také lenost a krátká paměť. Zrozenec Berana se vyznačuje pořádnou dávkou netrpělivosti a občasnou agresí. Pokud mu vytknete byť i sebemenší nedostatek, snese se na vás vlna rozmanité kritiky. Možná, že jste si u některých Beranů všimli jejich nedostatečné finanční gramotnosti. I to je totiž jedna ze slabých stránek, jimiž se Berani zrovna dvakrát rádi nechlubí.

Pozor na problémy se spánkem

Nejklidnější je Beran pochopitelně během spánku, kdy usíná v pohodlných přikrývkách a komfortním prostředí. I tehdy ovšem zaujímá bojovou pozici, která ostatní odrazuje od jeho probuzení. Jelikož v sobě neustále svádí lítý vnitřní boj, můžou se u něj v průběhu let projevit problémy odrážející se právě ve spánkové oblasti. Berani mohou v takovém případě trpět nespavostí, nočními můrami nebo mají problémy s usínáním, což z nich dělá ještě větší agresory. Pokud na sobě tyto příznaky pozorujete, je na místě překombinovat zařízení ložnice, pořídit si novou kvalitní postel, potažmo příjemné a nadmíru komfortní povlečení, v němž bude spánek opravdovým zážitkem.

Vášnivá červená pro Berana jako stvořená

A když už je o povlečení řeč, co takhle si pořídit kousky v barvě, k níž mají Berani obzvláště blízko? Touto barvou je vášnivá červená, o níž jsme se zmiňovali už v jednom z předchozích článků. Pozornosti aktivního Berana by tedy nemělo ujít povlečení Umfredo, jehož oválné načervenalé tvary jej zklidní a navodí tu správnou večerní atmosféru. Za zmínku stojí i červeno-bílé povlečení Adalberto, jenž se – stejně jako aktivní Beran, stane dominantou místnosti. Povlečení Elinor pak zajisté ocení kreativní jedinci se sklony k minimalismu a čistým liniím. Tyto výjimečné kousky, stejně jako řadu dalších skvostů, naleznete v nabídce ryzího českého výrobce povlečení Glamonde.