Oblíbené (0)

4 časté důvody, proč nemůžete usnout. Který je ten váš?

Už od odpoledne se cítíte unavení a těšíte se, až si večer lehnete, ale jakmile máte konečně možnost spočinout v pohodlí postele, nemůžete usnout? Následují pohledy na stěny, na strop, na hodiny a dřímajícího partnera? Pokud ano, věřte, že vaše situace je ve spoustě případů jednoduše řešitelná. A jaké jsou tedy časté důvody, proč nemůžete usnout?

Nedostatečné pohodlí

Možná je to postelí, která vám dlouho slouží, matrací, která je proleželá či nevyhovujícím roštem. Nebo povlečením a jeho provedením. Pokud je člověk vyčerpaný, usne i na nepohodlném gauči pod nejjednodušší dekou, jestliže ale nemůžete pravidelně usnout, zamyslete se nad tím, zda se opravdu ve své posteli cítíte pohodlně. Protože pokud ne a vaší ložnici nevévodí příjemné a kvalitní povlečení, řešení je na světě a je jednoduché – dopřejte si povlečení z Prémium-Saténu nebo Mako-Saténu, do kterého se večer co večer s radostí zahalíte a usínat se vám bude víc než krásně.

Celkový dojem z ložnice

Možná to není nepohodlím. Vplujete do příjemného povlečení, které vás bude hýčkat. Ale… Není vaše ložnice příliš tmavá až depresivní? Nebo jednotvárná a bez života? A co takhle využít toho, že ložní prádlo zaujímá z ložnice podstatnou část, a vsadit proto na jeho design, který může vystihnout vaši osobnost a ložnici tak dokonale přizpůsobit vašemu celkovému ladění? U nás si vyberou romantici, milovníci geometrických i abstraktních vzorů i mladí a cestovatelé. Jakmile se začnete do ložnice rádi po večerech vracet, nebude vám dělat problém v ní i blaženě usínat.

Napětí, stres a duševní nepohoda

Snad všichni to známe. Celé dny se honíme za prací, za dětmi, za nejrůznějšími povinnostmi. Něco se nedaří a nejde podle plánu, něco se nečekaně pokazí, nestíháme, panikaříme a stresujeme se. Jenže právě v těchto situacích tělo a mozek potřebují dostatečný příliv energie, kterou mohou načerpat jedině z kvalitního spánku. Kvalitní a stylové povlečení za vás sice vaše problémy nevyřeší, zato vám poskytne perfektní šanci, jak získat energii na další den. Vklouzněte večer do uklidňující modré nebo sílu dodávající červené barvyprobuďte se ráno svěží a schopni vybojovat samé úspěchy!

Nevyhovující teplota v ložnici

V zimě je zima, v létě je mnohdy horko. I přes noc. To sice nezměníme, ale víme, jak se s problémem nevyhovující teploty v ložnici vypořádat. Povlečení z naší nabídky je vyrobeno z kvalitního Prémium-Saténu a Mako-Saténu, což je materiál, který vás v horku příjemně ochladí a v zimě krásně zahřeje. Rozhodně si nesmíme plést kvalitní satén s nekvalitním polyesterem, který mnozí obchodníci za satén vydávají. Polyester bohužel jen nepříjemně chladí. Co takhle vyzkoušet povlečení v kombinaci hřejivé hnědé a chladivé modré barvy, které vás uspokojí, ať už bude venku vládnout jakákoli roční doba?

Za nekvalitním spánkem někdy bohužel stojí více či méně závažné zdravotní potíže, ne vždy je však třeba lámat si hlavu s tím, zda jít k lékaři či ne. Někdy totiž stačí změnit ložnici k lepšímu nebo mít možnost dokonale luxusního odpočinku v kvalitním ložním prádle. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si to pravé pro sebe ještě dnes!