Oblíbené (0)

Kvalita odpočinku závisí i na kvalitním povlečení

Budíte se ráno neodpočinutí a cítíte, že byste ještě spoustu spánku potřebovali? Možná je na vině nevyhovující, nekvalitní ložní povlečení, které vám nedovolí vychutnat si chvíle odpočinku naplno. Krabatí se, štípe, dělají se na něm žmolky… Skoncujte s ním jednou pro vždy a vyměňte ho za kvalitní povlečení z naší nabídky.

Kvalita spočívá v materiálu a zpracování

Každé povlečení v naší nabídce je vyrobeno z kvalitního materiálu. Jeho výrobě i zpracování je věnována dokonale promyšlená péče. U nás se setkáte s povlečením vyrobeným z Prémium-Saténu a Mako-Saténu. Tyto materiály vynikají svou jemností, elegancí i pevností a odolností.

Mako-Satén je luxusní materiál vyráběný z dlouhých vláken egyptské bavlny s hustotou 200 nití na palec čtvereční. Možná jste se zastavili nad pojmem egyptská bavlna. Egyptská bavlna má ta nejdelší vlákna a jsou to právě ona, která zaručují kvalitu, hebkost i odolnost materiálu.

I Prémium-Satén je vyroben z egyptské bavlny, konkrétněji z jejích extra dlouhých vláken. Tento materiál nabízí hustotu 300 nití na palec čtvereční. Jedná se o nejjemnější materiál. O jeho kvalitě vypovídá i to, že je oblíbený nejen u nás, ale i v zemích západní Evropy.

Zpracování materiálu se vždy pečlivě a starostlivě věnujeme. Aby mohlo vzniknout opravdu kvalitní ložní povlečení, musí dojít k několika krokům zpracování, například k mercerizaci, což je proces, při němž materiál prochází soustavou válců v chemické lázni, a k sanforizaci, která spočívá ve vysrážení materiálu na požadované rozměry. Nemusíte se tedy strachovat, že se vám povlečení při prvním vyprání srazí a už do něj své peřiny a polštáře nikdy nedostanete.

Vyberte si v našem obchodě www.svobodapovleceni.cz kvalitní ložní povlečení a dejte stop nedostatečnému odpočinku zapříčiněnému nevyhovujícím, nekvalitním a ne zcela příjemným materiálem. S námi je to snadné!