Oblíbené (0)

Vybíráte vtipné povlečení?

Čekají vás v nejbližší době narozeniny, oslavy výročí nebo jiná významná životní jubilea? Máte-li vedle sebe zarputilého vtipálka nebo věčné dítě, pak se poohlédněte po nějakém originálním dárku třeba v podobě vtipného povlečení. Máme pro vás rady, jak takové povlečení vybírat a v závěru také několik tipů na konkrétní produkty z nabídky Glamonde.

Kvalita na prvním místě

Je sice super popadnout první vtipné povlečení, které objevíte za vitrínou obchodů s textilem nebo v nabídce internetového obchodu, na druhou stranu byste se však neměli nechat uchvátit pouze vizuálním dojmem, ale zaměřit se zejména na materiály, z nichž je povlečení ušito. Na našem trhu existuje nespočet různých textilií, které si zaslouží naši pozornost. Na druhou stranu je ovšem neméně těch, jimž bychom se měli obratem vyhnout. Mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější patří bezpochyby povlečení z bavlny. I to se však dělí do několika specifických kategorií dle hustoty přízí i procesů, jimiž bavlna před finální úpravou prochází. O tom, jak vybrat to správné povlečení jsme psali již v článku Bavlněněné povlečení.

Potěšte vtipálky povlečením z Glamonde nabídky

V sortimentu Glamonde se nachází nespočet originálních i luxusních kousků. A ani na vtipálky zde nezapomněli. Máte-li doma zapáleného chemika nebo nadaného výzkumníka, jistě jej potěší originální povlečení s celou periodickou tabulkou, jejíž studium a zapamatování bude otázkou několika mála nocí. Zarputilí cestovatelé pak jistě ocení vtipné povlečení se symboly New Yorku působící dojmem čerstvě dokončeného mistrovského díla. Při výběru konkrétního motivu ovšem zohledněte vkus obdarovaného i jeho smysl pro humor.