Oblíbené (0)

Kolik stojí luxusní povlečení a pro koho se hodí

Luxusní povlečení vás každý večer obejme, zahalí a pohladí. Je hebké, jemné, ale zároveň tak odolné a pevné, že vám bude dělat radost a potěšení celé roky. Netvoří se na něm žmolky, nepárají se z něj nitky, nestudí, nevytváří se pod ním nechtěné mikroklima. Na rozdíl od běžného povlečení, které seženeme za několik set korun v supermarketu nebo na internetu. Za kvalitu je třeba si zaplatit a cena mnohdy zájemce odrazuje. Zdání ale klame – tato investice není zbytečná.

Obyčejné vs. luxusní ložní prádlo - rozdíl poznáte (nejen) v ceně

Luxusní, nebo chcete-li kvalitní ložní prádlo je na první pohled opravdu o něco dražší. V marketech, e-shopech a na tržnicích se dá „docela pěkné povlečení“ sehnat zhruba od 250-300 korun a vás jistě hned při pohledu na povlečení, které stojí tisíc korun, nebo dokonce dva tisíce napadne, že přece nejste blázni, abyste si kupovali tak drahé povlečení, když si můžete koupit to levnější.

V tomto momentě byste si měli položit několik otázek. Je obyčejné povlečení, které se chystáte koupit, dostačující pro vaše pohodlí? Za jak dlouho se z něj začnou párat nitky, za jak dlouho se na něm začnou vytvářet žmolky a za jak dlouho se začne na různých místech trhat? Napovíme vám – bude to po prvním nebo po několika dalších vypráních. Potom přijde na řadu zašívání povlečení, které mu na vzhledu rozhodně nepřidá, a nebude to dlouho trvat a vy se jednoduše naštvete a povlečení použijete místo úklidového hadru.

Satén nelze pořídit za 300 korun

Možná jste si také vzpomněli na blízký supermarket a jeho akční nabídku saténového povlečení za lákavých 299 korun a nechápete, proč byste měli investovat do povlečení, které stojí o několik stokorun více. Buďte si jistí, že to, co vám nabízejí v supermarketu za takto nízkou cenu, není satén, nýbrž polyester, který se saténu podobá snad jen na první pohled přes obal. Polyester na rozdíl od bavlněného saténu chladí a je docela neprodyšný. A také budete zanedlouho řešit estetické vady, mezi které patří třeba trhající se nitky. V naší nabídce vždy najdete kvalitní bavlněný satén, ve kterém se budete vždy cítit dobře.

S luxusním ložním prádlem budete styloví

Kromě materiálu si my, výrobci luxusního a kvalitního ložního prádla, dáváme záležet na jeho designu a oslovujeme kvůli němu přední návrháře, kteří vědí, co udělat, aby vás povlečení brzy neomrzelo, ba dokonce aby do vaší ložnice vneslo více života, svěžesti, radosti, stylu a osobitosti. Vaše ložnice může být dokonalým místem pro odpočinek. A vy už víte, jak na to.

Pro koho se luxusní povlečení hodí

Luxusní povlečení z kvalitních materiálů se hodí pro všechny, kteří mají rádi luxus a komfort. Každý, kdo si potřebuje po náročné práci dokonale odpočinout, by měl dbát na to, aby mu v ložnici, respektive v posteli bylo co nejpříjemněji – a k tomu může luxusní povlečení velmi přispět.

Pevné a zároveň hebké povlečení je také skvělým dárkem pro všechny, jimž chceme zmíněný luxus dopřát, ať už půjde o milovanou polovičku, o rodiče či babičku s dědečkem. Perfektně může posloužit i jako svatební dar, tedy při příležitosti, kdy chceme darovat něco naprosto výjimečného a zároveň praktického.

Nezalekněte se ceny, investice se vám vrátí

Kvalita materiálu, jeho příjemnost a životnost, zároveň také design, který nemá v ložnici jen tak někdo – to jsou rozdíly mezi obyčejným a kvalitním povlečením. Počáteční investice do ložního prádla, které stojí necelých 1000 korun (povlečení vyrobené z Mako-Saténu) nebo téměř 1800 korun (povlečení vyrobené z Premium-Saténu), se vám časem vrátí tím, že nebudete muset každý druhý měsíc shánět nové, naopak – vydrží vám roky a bude vás opravdu těšit. Překonejte nedůvěru a nechte se rozmazlovat luxusním ložním prádlem. Celí se mu oddejte!