Oblíbené (0)

Jak jsem zjišťovala velikost povlečení, které potřebuji

Na svou postel nikdy nedám dopustit, přestože její atypické rozměry mi vždy dělaly potíže. Prostěradla nikdy neseděla, i když mi to prodejci slibovali, ložní prádlo mi na peřinách a polštářích vždy přebývalo, nebo naopak nestačilo. Postel pak celkově vypadala neupraveně, ač jsem si na ní, na ložnici a vlastně na celém bytě dávala velmi záležet.

Můj objev - povlečení na míru!

Až jsem jednoho dne narazila na obchod Povlečení Svoboda. Uchvátil mě svou širokou nabídkou vzorů ložního prádla a na první pohled jsem se zamilovala do modelu Lucio. Jenže takhle jsem se zamilovala už několikrát a nikdy to neskončilo dobře. Povlečení bylo buď malé, nebo příliš velké. Zklamaně jsem ho vracívala do obchodů a i tentokrát jsem měla nutkání e-shop opustit, abych si další zklamání ušetřila.

Potom jsem si všimla, že povlečení je nabízeno jak ve standardních, tak v prodloužených rozměrech – a to bylo téměř to, co jsem potřebovala. Naštěstí jsem měla možnost podiskutovat o tom se samotným prodejcem a bylo mi řečeno, že není problém dodat povlečení i v jiných rozměrech! Trochu mě mrzelo, že doprava může trvat i 14 dní, protože jsem nikdy neměla tak kvalitní povlečení a chtěla jsem ho ihned vyzkoušet, ale vzápětí jsem si uvědomila, že je to vlastně v pořádku. Povlečení neleží nikde v zaprášeném skladě a bude mi v podstatě ušito na přání.

Zákazník je individualita

V tomto obchodě si každého zákazníka váží, což bylo z komunikace i celkového přístupu poznat. Velmi jsem ocenila představení materiálu Mako satén přímo u produktu a samozřejmě jsem uvítala informace o tom, jak provádět údržbu povlečení, aby mi dlouho vydrželo. Vězte, že cena, která se může na první pohled zdát vysoká, stojí za skvostný materiál i pohodlí, které skýtá, a veškeré doplňující informace od prodejce, který ctí heslo „náš zákazník, náš pán“. Své investice nelituji a konečně mám rozměr ložního prádla, který mi vyhovuje!