Oblíbené (0)

Co nám radí učení Feng Shui na prosinec? Odpočinek a pohodu!

Začal Advent, to krásné očekávání Vánoc. Krásné pro někoho, kdo si ho umí užít v klidu, nehoní se zběsile po obchodech za vánočními dárky a nenakupuje jídla tolik, jako by měly dojít zásoby v marketech. V období adventu bychom přitom měli zvolnit, chvíli zapomenout na spěch a stres, který nás provází po celý rok. Přicházejí nejkouzelnější dny roku – Vánoce.

Odpočívejte alespoň o svátcích

Jestli se vám nepodaří zastavit se během prosince a opravdu musíte obstarat dárky pro malé i velké a suroviny na cukroví a ještě na internetu najít ty největší triky na bramborový salát, dopřejte si tolik zanedbávaný odpočinek alespoň o svátcích. Podle učení Feng Shui vám k tomu může spolehlivě pomoci přítomnost šedé, béžové, zelené nebo matně modré barvy. Pokud se nemůžete smířit s tím, že je venku zima a chvílemi mrzne, až praští, vsaďte na sílu teplých, hřejivých barev – žluté, oranžové nebo červené. Psychika pošramocená všudypřítomným šerem rázem pookřeje. Předpokládáme, že před Vánoci se zrovna nechystáte malovat, abyste den před svátky ještě stírali z podlahy barvu. Jde to ale vyřešit i jinak. Třeba kvalitním a krásným ložním prádlem v těchto barvách či jejich kombinacích podle toho, jaké se vám zalíbí.

Darujte dokonalý odpočinek svým blízkým

Máte v rodině nebo mezi přáteli někoho neustále uspěchaného, kdo tvrdí, že den by měl mít alespoň 30 hodin, protože potom by si teprve mohl dovolit déle a kvalitněji spát? Neváhejte a vyberte pro něj z naší nabídky luxusního povlečení takový dárek, který ho o nutnosti odpočinku i o radosti z něj stoprocentně přesvědčí. Stejně tak můžete potěšit i ty zimomřivější blízké, kteří by se mohli cítit lépe v přítomnosti teplých barev. Měkké dárky sice bývají nepopulární, ale buďte si jistí, že tentokrát vám obdarovaní poděkují jednou u stromečku a potom ještě mnohokrát, až se uloží k spánku do povlečení v těchto barvách.

Náš tip na dárek v souladu s učením Feng Shui

V souvislosti s filozofií s Feng Shui jsme se zmínili o vhodnosti šedé, béžové, zelené a matně modré barvě, která se hodí do místností, v nichž odpočíváme a snažíme se načerpat energii na další den. Abychom vám trochu usnadnili dilema, které povlečení jako dárek zvolit, vybrali jsme pro vás jeden tip, který potěší kohokoli. Luxusní povlečení Marseille, kterému vévodí tmavě šedá a doplňuje ho velmi světlý odstín béžové, je v podstatě neutrální a hodí se do každé ložnice. Z ložního prádla navíc vyzařuje jemnost vyjádřená květinovým vzorem.

Vyzkoušejte zásady Feng Shui ve svém domově nebo obdarujte své blízké takovým dárkem, který je potěší a poskytne jim dokonalý komfort a kvalitní odpočinek. Prosinec, zvláště konec roku k odpočinku a pohodě nabádá!