Oblíbené (0)

Spíte pod jednou peřinou? Dopřejte si luxusní francouzské povlečení!

V ložnici trávíme zhruba jednu třetinu života. Proto by tato místnost měla být synonymem klidu, pohody a odpočinku. Zkrátka a jednoduše by měla představovat naše soukromé útočiště před zběsilým světem „tam venku“. Pokud ložnici teprve zařizujete nebo ji hodláte v brzké době překombinovat, jistě při výběru povlečení dříve nebo později narazíte na specifickou francouzskou velikost. Jak vlastně velikost francouzského povlečení vypadá a proč si pořídit francouzskou přikrývku právě do své ložnice? Odpovědi na tyto otázky budou součástí následujících řádků.

Francouzská přikrývka: aneb seznamte se, prosím

Jak již samotný název této specifické velikosti napovídá, jedná se o „výmysl“ milovníků nejrůznějších postelových hrátek a aktivit – Francouzů. Rozměry francouzské přikrývky, chcete-li deky, činí minimálně 200x200 centimetrů a pro její výrobu se používají pouze ty nejkvalitnější materiály. Z tohoto důvodu je tradiční francouzská deka velmi oblíbená zejména u alergiků či astmatiků, pro něž je klasická péřová peřina prakticky nepoužitelným ložnicovým společníkem.

Francouzská deka vnese do ložnice novou vášeň

Již výše jsme zmínili, že vynález v podobě francouzské deky přísluší obyvatelům Francie. Možná to ještě nevíte, ale právě Francouzi údajně patří mezi ty nejlepší a nejvýkonnější milovníky na světě, není se tedy čemu divit, že namísto klasických peřin nebo přikrývek si do svých ložnic pořizují právě jednu deku francouzského střihu, pod kterou se - chtě, nechtě - musí vměstnat se svou drahou polovičkou. A to je výzva pro vás! Co takhle oživit ložnicový stereotyp a klasické peřiny vyměnit za atraktivní francouzskou deku?

Třešnička na pomyslném francouzském dortu

Pokud tuto moderní lůžkovinu máte doma nebo o jejím pořízení vážně uvažujete, mějte na paměti, že kvalitní přikrývka si zaslouží také neméně kvalitní povlečení právě francouzského typu. Klasické povlečení na přikrývku standardních rozměrů má rozměry zhruba 140x200 centimetrů, v případě prodloužené velikosti se jedná o rozměry 140x220 centimetrů. I to je tedy pro francouzskou deku málo. S tímto problémem si ovšem hravě poradí tradiční český výrobce kvalitního povlečení Glamonde, u kterého si můžete nechat ušít povlečení na míru skvěle padnoucí právě francouzské dece, již vlastníte.

Deka a povlečení jako ideální kombinace k výročí či narozeninám

Pokud vás v nejbližší době čeká oslava narozenin vaší partnerky či manželky nebo první či dvacáté výročí svatby, dopřejte své milé netradiční dáreček v podobě francouzské deky a kvalitního povlečeníGlamonde nabídky. Jestliže vám nevadí, že se budete o jednu přikrývku dělit a přetahovat, pak věřte, že takový dáreček je nejen praktickým doplňkem ložnice, ale také skrytým poselstvím a příslibem dlouhých vášnivých nocí končících až nad samotným rozedněním.