Oblíbené (0)

Ryby, v jakých barvách se vám bude nejlépe usínat?

Zajímáte se o astrologii, znamení zvěrokruhu a horoskopy? Nebo je vám toto téma tak nějak „volné“? Ať již si den bez přečteného horoskopu nedokážete představit nebo se o problematiku vůbec nezajímáte, jistě máte alespoň základní povědomí o tom, v jakém znamení jste narození. Patříte-li k zástupcům vodní říše – Rybám, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Prozradíme vám totiž, s jakými charakterovými vlastnostmi se budete muset smířit nejen vy, ale také vaše okolí a také vám poodhalíme, jaká barva se prolíná celým vaším životem.

Ryba na jednom místě nezůstane. Ledaže by byla leklá

Máte ve svém okolí někoho ve znamení Ryb? Pak nám dáte zcela jistě za pravdu, že se jedná o citlivého a empatického člověka, který ovšem nedokáže sedět v koutě a věnovat se rutinní činnosti. Ryby milují cestování a zážitky, nemají problém s častými životními změnami, zároveň však potřebují být neustále v pohybu. Na druhou stranu se jedná o velmi duchovně a citově založené jedince, které neláká moc ani peníze. Ryby vynikají v krizových situacích. Jejich schopnost operativně řešit jakýkoli problém je obdivuhodná. Ne nadarmo se s nimi setkáváme na vysokých managerských postech, v politice a dokonce i v armádě.

Každá Ryba má dvě strany

Z jedné strany lesklá a obratná, z druhé slizká a rychlá. Ani Ryby zkrátka nejsou chodícím zázrakem. I přes jejich kladné vlastnosti a charakterové rysy existuje několik věcí, které jejich okolí doslova dohání k šílenství. Pokud se před Rybou objeví nějaký větší problém, má tendenci se mu vyhnout pokud možno co největším obloukem. Problémy, ale i životními komplikacemi často proplouvá bez úhony. Na to ovšem může doplatit její okolí. Dalším nešvarem tohoto vodního znamení je vytváření vlastního světa – vodního království. Ryba může žít dlouhé roky pod vodou a o světě nad hladinou nevědět zhola nic. Směle tedy můžeme tvrdit, že se jedná o snílky uvězněné ve vlastní realitě, jež na řešení problémů potřebují celou armádu odhodlaných realistů – rodinu, kolegy nebo věrné přátele.

Zklidněte Rybu pomocí barev

Barvy, kterými se dennodenně obklopujeme nebo se do nich pravidelně halíme, nás mohou motivovat, uklidňovat, podporovat, ale také v nás vyvolat touhu, kreativitu nebo novou energii. Každé znamení má svou osobní barvu, která může zajímavě ovlivňovat jeho životní cestu i každodenní počínání. Právě horoskop nám může osvětlit, proč konkrétní jedinec tíhne právě k té či oné barvě. Barvu Ryb si jistě domyslíte bez dlouhého uvažování. Ano, tušíte správně, jedná se o modrou, která je barvou klidu, harmonie a souladu. Na druhou stranu je také spojována s nečinností a lhostejností. Ovšem Rybám se může zalíbit také uklidňující zelená. Ta je barvou harmonie, rovnováhy, klidu a naděje. Pohled na ni Rybu uklidní a pomůže ji načerpat nové síly. S vodní říší také neodmyslitelně souvisí fialová, podporující kreativitu a duchovní zážitky. Jelikož je tato barva výsledkem dvou kontrastních a energetických faktorů – je pro Ryby doslova jako stvořená.

Usínejte ve vodní říši

Pokud se modrá, zelená či fialová barva nenachází ve vašem šatníku či interiéru, opravdu nyní nemusíte běžet do prvního obchodu s oděvy nebo do prodejny interiérových doplňků. Chcete-li otestovat účinky barev na své psychice nebo aktuálním rozpoložení, zkuste se třeba dnešní noc zahalit do nového povlečení s modravým motivem, ve kterém se vám bude spát jedna báseň. Pokud vás modrá barva příliš neláká, vyzkoušejte uklidňující zelenou. Ta je pro ložnice a váš klidný spánek doslova jako stvořená. Aby byl požitek z odpočinku opravdu dokonalý, sázejte výlučně na komfortní materiály a povlečení té nejvyšší kvality. Prohlédněte si nabídku ložního povlečení Glamonde, která potěší nejen Ryby, ale také všechna ostatní znamení zvěrokruhu.