Oblíbené (0)

Pusťte si do ložnice jaro!

Po zimě jako by se vše konečně probouzelo k životu. Přichází snad nejhezčí roční období, kdy příroda opět začíná ukazovat, jak krásná umí být. Stromy kvetou, ptáci zpívají, je tepleji a příjemněji. Jaro je božské. Tak si ho pusťte i do ložnice.

Vychutnejte si probouzející se přírodu plnými doušky

Jaro přirozeně zaplavuje naše duše pohodou. V zimě máme kvůli nedostatku slunečního světla tendenci podléhat chmurám, ba dokonce depresím, už po zimním slunovratu se ale vše mění k lepšímu, a jakmile přijde jarní rovnodennost, máme vyhráno – bude nám veseleji. Odhrňte rolety a nechte svou ložnici zaplavit slunečním svitem, mějte často otevřená okna, aby byl vzduch v místnosti stále čerstvý a svěží. O víkendu si nenařizujte budík – nechte se vzbudit zpěvem ptáků nebo prvními paprsky slunce. Pěkný námět na oslavu příchodu tohoto ročního období, že?

Připravte se na jaro ve velkém stylu

Pokud patříte k těm, kteří si rozhodli ladit ložní prádlo s ročním obdobím, nebo zkrátka jen chtějí jaro uvítat se vší parádou, podívejte se na naše 2 tipy na povlečení, které na jaře jistě oceníte. Zaměřte se při svém výběru na to, jakou barvu ve vás jaro evokuje. My jsme dospěli k zelené, oranžové a žluté, a co se vzorů týče, jednoznačně u nás pro toto období vítězí květinové – květiny přece k jaru neodmyslitelně patří.

Prvním naším tipem je povlečení Butterfly, které vás nadchne zelenkavými listy, růžovými kvítky a černobílými motýly a ptáky na čistě bílém podkladu. Květiny a zvířata, která vám připomínají, že je na čase odbourat zimní chmury a pustit se do života se vší vervou, mohou ve vaší ložnici navodit dokonalou atmosféru jara. Stejně jako design si zamilujete i Mako-Satén, z něhož je povlečení vyrobeno a který vám bude dělat luxusního společníka po dlouhý čas.

Dalším povlečením, které jaro maximálně vtáhne do vaší ložnice, je Chrysant. Romantické květy na kombinaci světle šedé a světle zelené vyvolají pocit jemnosti, která celé jaro provází, i v tom největším skeptikovi či cynikovi. Stejně jako předchozí tip, i toto povlečení je vyrobeno z luxusního Mako-Saténu, který vás překvapí svou hebkostí a zároveň odolností a schopností sloužit vám i roky. S tímto nadčasovým designem a kvalitním materiálem můžete přivítat nejen letošní, ale i to příští jaro.

Vyzdobte ložnici jednoduchými doplňky

Myslete na to, že i drobnosti mohou učinit vaši ložnici ještě krásnějším místem. Fotorámeček s jarním motivem, odkládací stolek ve stylu pařezu nebo inspirativní samolepka na zeď. Fantazii se meze nekladou, stačí jen vybrat si to, co se vám opravdu líbí a co vaši ložnici spojí s jarem, které je venku za oknem.

Nenechte se ošidit ani o sebekratší okamžik nejkrásnějšího ročního období, kdy se příroda probouzí k životu a po náročné zimě vám zase dodává energii – když jí to dovolíte. Dopřejte si v ložnici čerstvý vzduch a sluneční svit a svěží designové povlečení, které vás každý večer i každé ráno pohladí, a mějte o důvod se víc se usmívat.