Oblíbené (0)

Podzimní inspirace do vaší ložnice

Chladnější večery, všude samé barvy, padající listí. Romantika podzimu nemusí zůstat jen v ulicích města a v rozlehlých lesích. Může se jednoduše dostat i do vaší ložnice.

V našem širokém sortimentu najdete spoustu možností, jak přenést podzim k sobě domů, ale zůstat při tom v teple postele. Vyberte si svůj podzimní design!

Dráhy padajících listů na vašich peřinách

Nechte se unášet společně s listy. Vaše cesta spánkem od večera k ránu může být tak lehká a ladná jako jejich cesta ze stromů dolů na zem. Pokud se rozhodnete pro oblé tvary a abstraktní křivky na ložním prádle, prožijete nádherný podzim, i kdyby venku pršelo od posledního letního slunce až po první sníh. Prožijte podzim s povlečením Angelo.

Užijte si barvy podzimu zahaleni do saténu

Co když skončí babí léto, do dnů se vloudí nepříjemná všudypřítomná šedá a myšlenka na to, že slunce se v plné síle předvede zase až na jaře? Řešení této zapeklité situace najdete v našem e-shopu, kde si jistě vyberete pro sebe tu správnou variantu povlečení, jehož barvy rozzáří nejen vaši postel, ale i celou ložnici. Červená, žlutá, zelená, hnědá… Barev je mnoho, výběr je jen na vás. Jakmile na vás padnou podzimní chmury, nechte se hýčkat bavlněným saténem své oblíbené podzimní barvy. Svět bude rázem veselejší s povlečením Vinicio.

Inspirujte se v naší galerii a vyberte si povlečení, v němž budete trávit chladné noci mezi létem a zimou. Váš podzim může být příjemný a veselejší, i když na všechno padne šeď!