Oblíbené (0)

Napínací prostěradla vám usnadní stlaní a zpříjemní spánek

Také už máte dost klasických prostěradel, která každý večer upravujete, ale i přesto je každé ráno nacházíte shrnuté u nohou postele? Nesnášíte to neustále krabacení, kvůli kterému vaše postel vypadá neupraveně, i když jí věnujete tolik pozornosti, a to tlačení nejrůznějších ohybů, které se samovolně vytvářejí při sebemenším vašem pohybu na posteli? A věřili byste, že řešení tohoto problému je snadné a příjemné? Čtěte dál.

Napínací prostěradlo vaše trápení s postelí vyřeší

Moc dobře pocity, které vás přivedly k hledání nového prostěradla, známe. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám mimo jiné i napínací prostěradla Elastan-Jersey, které mohou vaše malé nemilé komplikace vyřešit s elegancí sobě vlastní.

Prostěradla Elastan-Jersey jsou vyrobena z bavlny (97 %) a elastanu (3 %). Díky tomuto poměru získávají svou jedinečnou vlastnost – jsou elastická nejen do šířky jako klasická prostěradla, ale i na délku. Díky tomu perfektně padnou na matraci jakéhokoli rozměru v rámci intervalu, který uvádíme a který si jednoduše vyberete při objednávce.

Prostěradlo se nebude celou noc hrnout k vašim nohám a bude skvěle držet na svém místě díky pevné gumě, která je prošitá v postranním tunýlku a vyznačuje se dlouhou životností. Díky gumě už také nebudete mít nejmenší problémy při stlaní a úpravě postele.

Relaxujte tam, kde je vám příjemně

Spánkem strávíme až třetinu života a když k němu připočteme odpočinek, vyjde nám číslo ještě vyšší. Proto bychom si odpočinkovou místnost – ložnici – měli udělat co nejpohodlnější. Přispět k tomu může mimo jiné i kvalitní, hebké a zároveň pevné prostěradlo s gramáží 160 g/m2, které vás bude hýčkat a rozmazlovat. U nás si ho můžete navíc dopřát v jednatřiceti barevných variantách, například v olivové, pískové, červené, vanilkové, stříbrné, titanové i v mnoha dalších.

Investice do pohodlí se vyplatí

Na kvalitním a hebkém prostěradle, na němž se budete vždy cítit dobře, záleží stejně tak jako na jemném a zároveň pevném ložním prádle, které vám dovolí dokonale se uvolnit, relaxovat a čerpat síly na další dny. Věřte, že za chvíle odpočinku strávené v pohodlí vám vaše tělo nejednou poděkuje. Vyzkoušejte prověřenou kvalitu a mějte své prostěradlo už navždy pod kontrolou!