Oblíbené (0)

Ložní povlečení české výroby - to je povlečení od Svobody

Sháníte originální a kvalitní nové ložní prádlo? Pokud patříte mezi náročné zákazníky, dbající krom kvality zboží také na jeho původ, důvěřujete zlatým českým ručičkám a zároveň chcete vlastnit výrobek, který si ničím nezadá s věhlasnými světovými značkami, pak vězte, že jste na správném místě. Povlečení od výrobce Svoboda Linen vaše vysoké nároky totiž spolehlivě uspokojí. Pojďme si tedy jejich výrobky blíže představit.

Cesta za kvalitou vede z Egypta přes Německo až k nám

Již od počátku své produkce ctí Svoboda Linen jednoduchou zásadu, která zní: „materiál ložního prádla musí být buď kvalitní anebo kvalitní“. Ano, čtete správně, není zde žádná možnost pro kompromisy. Proto nalezneme v jejich nabídce jen dva materiály, kterými jsou Mako - satén a Premium - satén. V obou případech vás v posteli bude hřát nejen saténová hebkost, ale také pocit, že vás obklopuje trvanlivé a velice kvalitní povlečení. Napadá-li vás otázka, jak může tak jemná a hebká látka být natolik trvanlivá, odpovědí budiž použitá příze. Svoboda Linen je firma s nekompromisními požadavky na primární materiál a právě proto nakupují super-česanou bavlnu až z dálného Egypta, kterou pak nechávají mercerovat v precizní německé textilce se stoletou tradicí. Do rovnice přičtěme nejmodernější technologie pro výrobu tkanin a samotného ložního prádla a výsledek je dokonalý. Ve výrobcích od Svoboda Linen se snoubí kvalita, luxus i férová cena.

Design posvěcený evropskými mistry oboru

K čemu by byl sebelepší materiál, kdyby potěšil pouze naši pokožku, nikoli ostatní smysly? I nad tím ve Svoboda Linen důkladně přemýšleli. Pečlivé sledování, stejně jako vyhodnocování aktuálních trendů jde ruku v ruce s trendy nadcházejícími. Po designové stránce neponechávají nic náhodě a spolupracují s renomovanými designéry s celé Evropy, aby jejich výrobky s náležitou hrdostí nesly štítky s nápisem „Made in Czech Republic“. Každý rok tak můžete s jistotou očekávat uvedení nové, moderní kolekce, která může být jak působivou dominantou vaší ložnice, tak harmonickým splynutím v jeden celek. Přesvědčte se na vlastní oči, že se jedná o jednu z nejbohatších nabídek na trhu.

Nejen nekompromisní výrobce ale i vstřícný prodejce

Pokud jsou pro vás výše zmíněné superlativy samozřejmostí a hledáte stále něco navíc, Svoboda Linen vám má co nabídnout. Svými službami vytváří pro zákazníky další přidanou hodnotu. Tou je možnost úpravy jednoho ze 4 standardních rozměrů povlečení na míru, garance 100 dnů na vrácení peněz a jistota expedice do 24 hodin plynoucí z naskladnění kompletního sortimentu. Při nákupu přímo u výrobce Svoboda Linen se můžete spolehnout, že podporujete jednu z mála firem, která dokáže pozvednout české renomé v zahraničí a do našich končin přinést zahraniční exkluzivitu za českou cenu.