Oblíbené (0)

Kozorozi, v těchto barvách se vám bude usínat jedna báseň!

Převážné části prvního měsíce v roce vládne Kozoroh, který v prosinci přebírá žezlo od Střelce. Kozorozi jsou ambiciózní, cílevědomí a touží po úspěchu a uznání. Charakteristická je pro ně zodpovědnost a spolehlivost, bývají klidní a uzavření. Už víte, jaké barvy je vystihují, které jsou jim přisouzeny a v kterých je jim obvykle nejlépe?

Bezpochyby černá a zelená

Ano, tyto dvě barvy jsou pro Kozorohy jako stvořené, ba dokonce jsou jim jako znamení horoskopu přisouzené. V černé barvě se odráží jejich praktičnost a introverze, jejich zodpovědnost a vážnost, protože jak je známo, černá je barva vážnosti a serióznosti. Prvním naším tipem je proto model povlečení Welle, v němž se snoubí vážná černá a opatrná šedá, kterou Kozorozi také mají připsánu ke svému znamení. Tato neutrální kombinace se hodí do jakékoli ložnice, v níž se může stát dominantním designovým prvkem. Překvapí vás i luxusní materiál Mako-Satén, který dopřeje Kozorohům (i všem ostatním) příjemný odpočinek.

Jediným důvodem, proč raději nevolit černou barvu, je deprese a častá skleslost. Ačkoli může být černá vnímána i velmi pozitivně, v naší kultuře patří spíše na opačnou stranu celé barevné škály a na osoby, které se necítí po duševní stránce dobře, může působit negativně.

Veselejší volbou však může být zelená, která nám může po celý rok připomínat krásu jara, léta a zelených luk. Navíc je to barva uklidňující a odpočinek v ní může pomoci načerpat energii jakémukoli citlivému Kozorohu, který neustále vyvíjí úsilí zachovávat si svá tajemství. Zelená zahání žárlivost, náladovost a zlost – tedy přesně to, co Kozoroh nesnáší. Proto se naším druhým tipem pro Kozorohy stal model Petronella pečlivě vyrobený z Mako-Saténu s tou největší péčí, která je vidět v každém detailu jak po technologické, tak po designové stránce. Co víc než zvlněné linie a stylové perly na povlečení bychom si mohli přát?

Hnědá? Může být

Některé zdroje uvádějí i hnědou jako barvu, která ke Kozorohům nedomyslitelně patří. Hnědá barva je symbolem stability, bezpečí, ale i zodpovědnosti, která, jak jsme si již řekli, Kozorohům v žádném případě není cizí. Posledním tipem pro toto znamení je tedy model Ring, který citlivě kombinuje hnědou a béžovou barvu. Větší kruhy na povlečení na peřiny a jemnější na povlečení na polštáře před spánkem příjemně pomotají hlavu všem, nejen Kozorohům.

Vybírejte si podle svých představ

To, že jste Kozoroh, nemusí vůbec znamenat, že se v černé, šedé, zelené nebo hnědé vyžíváte. Dokonce ji nemusíte mít ani rádi. Pokud je to právě váš případ, rozhodně si vyberte ložní prádlo z naší nabídky podle svých preferencí, ať už půjde o barvu či barevnou kombinaci, tak o materiál. Povlečení ve vaší opravdu oblíbené barvě vám bude mnohem milejší a budete se z něj déle těšit.

Pojďte si k nám udělat radost nebo ji udělejte někomu blízkému!