Oblíbené (0)

Každé dítě se dobře vyspí v kvalitním povlečení

Malým dětem se obvykle do postele nechce. Večer zničehonic ožijí a vypadá to, že neusnou dříve než o půlnoci. Těm větším se do postele pro změnu nechce, protože večer je největší zábava v televizi a na internetu. Víte ale, že existuje jednoduchý způsob, jak zařídit, aby se do peřin malí i velcí těšili? Odpovědí na vaše každodenní otázky může být kvalitní ložní prádlo.

Nechte své dítě zažít dotyk luxusu

Jestliže dopřejete svému dítěti kvalitní a příjemné povlečení z mako saténu v naší nabídce, pravděpodobně se do postele vydá každý večer dobrovolně samo a bez odmlouvání. Jemnost tohoto ložního prádla je zaručena díky použití dlouhých nití egyptské bavlny s hustotou 200 nití na palec čtvereční. Díky pečlivému zpracování materiálu si můžete být jisti tím, že pořizujete povlečení vysoce kvalitní s nadprůměrně dlouhou životností. Určitě přečká jakýkoli neklidný sen vašeho potomka.

Přitažlivý vzor udělá divy

Má vaše ratolest ráda zvířata, stavby nebo by se ze všeho nejradši stala badatelem v Egyptě? Všechny tři situace se dají snadno vyřešit. V našem sortimentu totiž můžete najít několik vzorů luxusního povlečení, které se dítěti velmi přiblíží tím, že vystihne jeho zájmy. Jestliže nemůže v zoologické zahradě spustit oči z delfína a nejraději by si ho vzal domů do vany, dopřejte mu toto krásné a inteligentní zvíře alespoň na povlečení. Na své si přijdou i děti, které milují koně pro jejich ladnost, nebo teenageři, kteří je mohou milovat pro jejich nespoutanou duši.

V dnešní době propojených kulturních světů a možnosti cestování se některé z dětí rády večer zahalí do povlečení se siluetami takových měst, jako je New York, Paříž nebo Londýn. Anebo ho můžete na každou noc poslat do hloubi egyptských tajemství. Elegantní a typický egyptský motiv mu možná dodá inspiraci pro dobrodružné snění.

Děti potřebují kvalitní spánek z několika důvodů – aby si dostatečně odpočinuly a byly úspěšné ve škole, při sportu a ostatních svých aktivitách, nebo aby nebyly už od rána mrzuté po noci plné buzení a bojích s povlečením. Investujte do jejich zdravého a krásného spánku a sledujte, jak se ráno budí čerstvé a připravené na všechno, co je čeká.