Oblíbené (0)

Je vhodné ladit povlečení s ročním obdobím? Podívejte se na pro a proti!

Pokud si zakládáte na tom, že je vaše ložnice stále krásná a svěží, ať už je duben nebo listopad, možná vás napadlo, jestli by se hodilo ladit ložní prádlo, které se může jednoduše stát krásným bytovým doplňkem, s aktuálním ročním obdobím. Pojďme se společně podívat, jaká jsou pro a proti takového rozhodnutí.

Design a styl každým coulem

Ladit ložní prádlo se změnami ročních období je skvělý nápad, kterým můžete neustále obměňovat svou ložnici a dodávat jí nádech opečovávaného kousku svého útočiště. Mimo to z ní bude také znát váš vkus a styl. Na jaře, až všechno pokvete, umíme si představit povlečení, kterému vévodí zelená barva, v létě se pro ochlazení bude hodit studenější modrá, na podzim, když se krátí dny a je třeba obklopit se světlem, může perfektně posloužit žlutá nebo oranžová a mnohdy nevlídné zimní dny můžeme prožít zahalení do teplé červené. A k tomu si ještě vybereme podle svého vkusu vzor a celá ložnice bude dýchat i naší osobností.

Dobrý, ale náročný nápad

Přesně to by se dalo říci o výměně povlečení v závislosti na aktuálním ročním období. Samozřejmě nemyslíme, že by bylo náročné měnit povlečení samo o sobě, ale pokud chceme mít ložnici opravdu krásnou a stylovou, musíme si připlatit za kvalitní a pěkné povlečení. A to, když má být opravdu kvalitní, nelze sehnat za několik set korun.

Ladit ložní prádlo podle toho, jaké roční období zrovna prožíváme, totiž znamená pořídit více variant povlečení, ať už mluvíme o barvách a jejich kombinacích, nebo o vzorech. Pro uskutečnění tohoto nápadu bychom tedy měli mít v zásobě několik souprav, které budeme měnit, a to už může být náročnější. Finančně.

Zkuste kompromis

Asi každý by rád po celý rok usínal a také se probouzel v luxusním, na dotyk příjemném ložním prádle, které ke všemu bude vypovídat něco o něm nebo o světě kolem, třeba právě o tom, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima. Dobře si ale asi všichni uvědomujeme, že to pro mnohé není možné. Proto navrhujeme kompromis. Vyberte si z naší nabídky dvě sady na obměnu a užívejte si dokonale hebké povlečení, jak je rok dlouhý. Díky kvalitě a péči, kterou povlečení věnujeme, vám dlouho vydrží, i když ho budete střídat právě jen ve dvojici.

Neupouštějte od svého nadšení

V žádném případě vás nechceme ani v nejmenším odrazovat od realizace tak obdivuhodného nápadu, jakým střídání povlečení v závislosti na ročním období je. Díváme se však na svět realisticky. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si to povlečení, které vás uchvátí už na první pohled a bude zapadat do celkového stylu vaší ložnice. To, že se do něj okamžitě zamilujete, bude při výběru směrodatné. Věřte, že takové povlečení vás jen tak neomrzí.

Dopřejte si v ložnici luxus po celý rok a užívejte si chvíle relaxace v kvalitním a designově propracovaném ložním prádle. S námi je to snadné!