Oblíbené (0)

Jarní motivy povlečení. Už je čas je začít řešit?

Ano, už je čas je začít řešit! Pokud byste rádi ladili své ložní prádlo s aktuálním ročním obdobím, měli byste zbystřit – jaro už se nezadržitelně blíží, ačkoli jsme letos opravdovou zimu zažili snad jen po několik dní. Podívejte se, v jakém elegantním a hebkém povlečení můžete letošní jaro přivítat a také ho příjemně prožít.

Ovládněte jaro květinovými vzory

Ty nejkrásnější květy široko daleko mohou vykvést právě ve vaší ložnici. A stačí k tomu tak málo – vybrat si květinový vzor v oku lahodící barevné kombinaci, ať už půjde o jemné odstíny téže barvy, či o kontrastní barvy, které ve vaší ložnici rozehrají veselou hru všeho kvetoucího.

Pokud v květinových vzorech rádi nacházíte pevné tvary, bude pro vás pravděpodobně těžké odolat vzorům Beatrice a Benedetta. Na bílém podkladu pravidelně řezané květiny v zelené nebo sytě fialové barvě dodají vaší ložnici elegantní ráz a už nezapochybujete, že za okamžik musí na dveře chtě nechtě zaklepat jaro.

Jestliže si naopak potrpíte na jemné odstíny a oblé tvary květin, je dost možné, že v brzké době budete chtít uléhat do povlečení Lauretta, Leonora nebo Letizia. Jemné tvary v decentních tónech dvoubarevného povlečení ve vaší ložnici vytvoří jaro ihned.

Možná byste raději jaro přivítali v ložním prádle tmavších barev a kombinací. I s tím počítáme. V naší nabídce by vás v takovém případě mohly okouzlit vzory ValenceMarseille. Model Valence nabízí bílou, béžovou, světle a tmavě hnědou barvu v příjemném abstraktním obrazci. U modelu Marseille si můžete mimo jiné udělat radost hned dvěma způsoby – je jen na vás, zda využijete možnosti ohybu a zvýraznění části povlečení béžovou barvou, která pěkně kontrastuje k tmavě šedé, nebo necháte na šedém ložním prádle vyniknout samotnou béžovou květinu.

U nás jedině kvalitně

Nemusíte mít strach, že byste v povlečení, které si u nás na letošní jaro vyberete, už nestrávili žádné jiné. A samozřejmě nemusí jít jen o jaro. Pečlivě zpracovaný bavlněný satén vám dopřeje luxusní dojem z vašeho odpočinku, zároveň je ale natolik pevný a odolný, aby vám vydržel dělat radost dlouho.

Přivítejte a užijte si jaro v příjemném a hebkém ložním prádle, které vás nenechá na pochybách o tom, že to nejkrásnější roční období je právě tady!