Oblíbené (0)

Jak v ložnici sladit dekorace a povlečení

Chcete mít z ložnice designovou místnost, v níž se budete perfektně cítit a budete v ní rádi trávit čas relaxací? Slaďte její jednotlivé prvky do jednoho stylu a užívejte si její krásy při usínání i při probouzení.

Co ladit s čím?

Hned z počátku je důležité si uvědomit, které prvky v ložnici měníme častěji a které třeba jednou za několik let. Právě těmi, které měníme jen zřídka, jsou barvy stěn. Od těch bychom se měli odrazit při výběru dekorací, které můžeme čas od času obměnit, a ložního prádla, které můžeme změnit prakticky kdykoli, kdy se nám zachce.

Jaké dekorace se do ložnice hodí

Do ložnice chodíme odpočívat. Proto bychom měli pečlivě volit obrazy i jiné dekorace, kterými se v ní chceme obklopit. Ložnice by měla být uklidňující, vzbuzující důvěru a klid. Proto bychom měli volit dekorace barevně se hodící ke stěnám a ostatním prvkům v místnosti a také ty, které dokážou navodit zmíněné emoce – důvěru, klid, bezpečí. Co by v ložnici být nemělo, to jsou depresivní a pochmurné obrazy. Ty sem prostě nepatří.

Proměňte postel v jednu velkou dekoraci

Protože víme, jak je krásná a přitažlivá postel pro celkový vzhled ložnice důležitá, naše nabídka je plná kvalitního a designového ložního prádla, které z vaší postele udělá tu největší dekoraci v místnosti. Stačí si jen vybrat vzor a barvu povlečení tak, aby se do vaší ložnice hodila a s ostatními barvami v ložnici tvořila příjemnou kombinaci.

Abyste mohli do ložnice přenést svou osobnost i důležité osoby či okamžiky svého života, rozhodli jsme se pro vás na zakázku vytvářet povlaky na polštářky s potiskem dle vašeho přání. Pošlete nám jakoukoli fotografii a my ji celoplošně natiskneme na povlak z obou stran. Radost tak můžete udělat nejen sami sobě, ale i svým blízkým, kteří originální dárek jistě ocení!

Nepodceňujte sílu své ložnice

Neberte ložnici jen jako místnost, v níž se převléknete a unavení po náročném dni padnete do postele, aniž byste si stihli užít atmosféru klidu a nadcházejícího nočního odpočinku. Slaďte dekorace s výmalbou, vyberte si z naší nabídky povlečení, které vám padne do oka, a dopřejte si ve své ložnici ještě krásnější okamžiky než dosud!