Oblíbené (0)

Dopřejte si dokonalý odpočinek v kvalitním povlečení

Váháte, zda si dopřát dražší kvalitní povlečení, když v supermarketu seženete za zlomek ceny taky „docela pěkné kusy“? Přečtěte si důvody, proč dát přednost opravdové kvalitě materiálu a nadstandardní péči při jeho zpracování před něčím, co nemá s kvalitou nic moc společného.

Možná budete po přečtení zase o krok blíž pořízení ložního prádla, které z vaší ložnice udělá ráj odpočinku.

Obklopeni kvalitním materiálem se budete cítit lépe

To opravdu není prázdná fráze. Kvalitní materiál, konkrétně námi nabízený bavlněný satén, perfektně přilne k vašemu tělu a bude vás na kůži přímo hladit. Probudíte se odpočinutí a z jeho objetí se ráno zaručeně nebudete chtít vydat do reality.

Kvalitní materiál vám bude sloužit dlouho

Zatímco ono povlečení ze supermarketu ztratí po prvním vyprání část barvy a po dalším vyprání se začne hrubě a otravně žmolkovat, ložní prádlo z kvalitního materiálu vám bude v původním stavu a v původních barvách sloužit dlouhé roky. Může se tedy zdát, že saténové povlečení v naší nabídce je dražší, ujišťujeme vás však, že tato investice je investicí na delší dobu než na několik vyprání.

Jemné, ale pevné a odolné

Ačkoli by se mohlo zdát, že když je saténové ložní prádlo jemné, tak se snadno poničí, opak je pravdou. Naopak, takové ložní prádlo je velice pevné a odolné, lze ho prát, sušit v sušičce, žehlit. Nepoškozuje se běžným praním a nezatrhává se jako levný materiál často schovaný za pojem „satén“.

Přesvědčili jsme vás? Neváhejte a vyberte si podle svého vkusu. Prokážete sami sobě neobyčejnou službu.