Oblíbené (0)

3 tipy na povlečení, které ve vás vzbudí smyslnost i vášeň

Barvy mají v našem životě své nezastupitelné místo. Ať se nám to líbí nebo ne, každodenně ovlivňují naše kroky, náladu, motivaci, ale třeba i kreativitu, chuť k jídlu nebo výkon v ložnici. A právě na ložnici – konkrétně tedy na povlečení postele, které v nás může vzbudit vášeň i touhu, budou zaměřeny tyto řádky.

Buď ji milujete, nebo nesnášíte

Asi každý z nás podvědomě tuší, že barvou lásky, vášně, smyslnosti, ale i erotického jiskření, je červená a všechny její přidružené odstíny. Díky červené můžete do své ložnice dostat žádaný element ohně a užívat si tak jeden druhého i nově nabyté sexuální energie. Tato barva je významným stimulantem, jenž v nás může probudit novou energii, vitalitu, ale i sílu a odvahu. Je vědecky prokázáno, že červená barva u citlivějších jedinců zvyšuje svalový tonus, krevní tlak, zrychluje puls a krevní oběh, vylučování adrenalinu a činnost jater. O červené barvě se vesměs tvrdí, že nenechá nikoho chladným. Buď ji tedy můžete milovat, nebo k smrti nenávidět. Tato barva „sedne“ zejména jedincům s extrovertní povahou. Vyvarovat by se jí naopak měli cholerici, lidé vznětliví a výbušní. A jedna zajímavost na závěr – pokud červenou doplníte o zelené tóny, její ohnivou sílu tím ještě umocníte!

Zlaté pravidlo říká: všeho s mírou

A při aplikaci červené barvy to platí dvojnásob! Plánujete-li vymalovat ložnici sytě červenou barvou ve snaze oživit svůj partnerský život, s největší pravděpodobností svým konáním natropíte více škody nežli užitku. Červená je značně agresivní barvou a v ložnici může nadělat pořádnou neplechu. I když si zpočátku můžete užívat dlouhé hodiny vášně a netradičních milostných zážitků, po nějaké době vám začnou červené plochy pořádně vadit. Propracovat se můžete až k nervozitě, agresivitě, vzteku, zlosti a poruchám spánku. Citlivější jedinci začnou pociťovat časté bolesti hlavy, jež mohou přerůst až k mnohem závažnějším migrénám. I v ložnici proto – více, než kde jinde platí ono magické pravidlo „všeho s mírou“. Chcete-li zde tedy probudit novou vášeň a smyslnost, vyměňte kbelík s barvou za nové povlečení či kvalitní prostěradlo, třeba z nabídky Glamonde.

Vzájemné prolínání: Mellony

Povlečení Mellony dominuje růžová v kombinaci s oblíbenou bordó a starorůžovou. Barevnými přechody se prolínají kruhy představující vzájemné splynutí a nekonečnou energii. Kombinace je to tedy doslova jako stvořená pro dlouhé a vášnivé večery plné netradičních sexuálních zážitků. Materiál Mako-Satén povlečení propůjčuje jedinečnou hebkost, stejně jako decentní lesk. Podle učení Feng Shui údajně chladivé, lesklé a jemné povlečení vyvolává pocit tepla, zažíná oheň a probouzí vášeň.

Ibišková nádhera nese název Hibiskus

Milovníků překrásných Ibišků máte ve svém okolí určitě hned několik. Okázalé květy v kombinaci s bílými přechody navodí tu správnou atmosféru. Hustě potištěné povlečení propracované do posledních detailů je taktéž vyrobeno z materiálu Mako-Satén a dodáváno je buďto ve standardní nebo prodloužené velikosti. K této sadě je navíc možno dokoupit také povlečení na malý dekorační polštářek.

Vášnivé jiskření s nádechem smyslnosti – to je Basilio

Posledním tipem, který jsme si pro potřeby tohoto článku připravili, je povlečení Basilio. Povlečení je tvořeno bílým podkladem, na němž perfektně vyniknou ostré červené linie v kombinaci s jemnými černými akcenty. Jednotlivé tóny se dokonale prolínají a ve finále tvoří vášnivou kombinaci linií, jež nenechá chladným nikoho bez rozdílu. I zde se jedná o Mako-Satén, čili 100 % česanou bavlnu s výbornými vlastnostmi. Povlečení je opět dodáváno v klasické a prodloužené velikosti.