Oblíbené (0)

3 tipy na luxusní povlečení od Glamonde pro mladé maminky

Narození dítěte je pro všechny členy rodiny vždy velkou událostí. Vždyť takové dítko rázem otočí váš život o 360 stupňů! Radosti střídají starosti, pláč dítka jeho okouzlující smích. Patříte-li mezi mladé maminky, které tato radostná novina v minulých měsících potkala, nepřestávejte číst následující řádky. Připravili jsme pro vás 3 tipy na luxusní povlečení Glamonde, které jednoduše musíte mít!

Tip č. 1 - povlečení Angioletto

Toto něžné růžovo-bílé povlečení je určeno všem maminkám dávajícím přednost originálním geometrickým vzorům s hravým nádechem. Stínované koule a růžové spirálky skvěle doplní zejména moderní ložnice, které chcete žádoucím způsobem oživit. Povlečení Angioletto je vyrobeno z kvalitního a velmi oblíbeného materiálu Mako – Satén. Tento materiál povlečení propůjčuje elegantní lesk a hedvábně jemnou texturu. Po náročném dni vám toto komfortní a vysoce kvalitní Svoboda povlečení zaručeně přijde vhod. Pořídit jej můžete buďto ve standardní nebo prodloužené délce od 1 490 Kč.

Tip č. 2 - povlečení Mariella

Vlnící se růžové pruhy vypadají skoro jako stuhy z jemného transparentního tylu. Jejich něžné křivky se obtáčejí jak kolem samotné přikrývky, tak kolem polštáře. Tónovaná růžová přechází od svého nejtemnějšího odstínu s nádechem hnědé, až k odstínu nejsvětlejšímu, který efektně doplňuje bílý podklad. Povlečení je velmi nadčasové a vzdušné. Skvěle sedne každé moderní ložnici bez rozdílu. Pro výrobu povlečení Mariella byla použita prvotřídní dlouhovláknitá bavlna, která prochází důsledným procesem zpracování, čímž je zajištěna její hebkost, pevnost a lehkost. Velkou předností tohoto materiálu je jeho snadná údržba. Povlečení je možno prát při klasických teplotách, sušit v sušičce a snadno žehlit. Ve standardní nebo prodloužené velikosti jej pořídíte od 1 490 Kč.

Tip č. 3 - povlečení Lace

Milujete květinové vzory nejrůznějšího druhu? Pusťte jaro do své ložnice s originálním povlečením Lace. Na bílém podkladu jsou soustředěny překrásné šedé a růžové květy působící velmi elegantním a něžným dojmem. Nechte svou postel rozkvést s povlečením Lace, které je vyrobeno ze 100% superčesané a mercerované bavlny. Při jeho výrobě byly použity pouze ty nejjemnější bavlněné příze s hustotou 300 nití na palec čtvereční. Povlečení je tedy velmi hebké, jemné a příjemné na dotek. Kromě toho se vyznačuje také svou pevností a lehkostí. Další předností tohoto modelu je praktický zipový uzávěr a nežehlivá povrchová úprava povlečení, díky níž ušetříte spoustu drahocenného času, který vám zvláště v přítomnosti malého dítka zaručeně přijde vhod. I zde je možno vybírat povlečení ve standardní nebo prodloužené velikosti za cenu začínající na hranici 1 745 Kč.

Kde povlečení pro mladé maminky naleznete?

Odpověď je jednoduchá. Nejen tyto tři modely, ale také nespočet dalších, je součástí sortimentu Svoboda povlečení. Společnost, pro kterou je kvalita a luxus na prvním místě, se zaměřuje na výrobu povlečení pro nejrůznější věkové skupiny z vysoce kvalitních materiálů, jež procházejí důsledným procesem mercerování, česání a dalšího zpracování. Na návrzích povlečení spolupracují čeští i zahraniční návrháři, samotná výroba je potom podpořena pouze těmi nejmodernějšími technologiemi. Výsledkem je kvalitní, zářivé, hebké a pevné povlečení, ve kterém je spánek zážitkem, jenž si budete chtít připomínat zas a znova.