• 100% česaná bavlna
  • 100 dnů na vrácení zboží
  • Vše skladem, expedujeme do 24 hodin
  • Poštovné zdarma nad 3.500 Kč

Naše povlečení

Objevte kouzlo českého povlečení - Svoboda povlečení

Objevte kouzlo českého povlečení

Máte už dost nekvalitního ložního prádla prodávaného levně na tržnicích nebo v marketech? Není divu. Při zpracování materiálu se příliš nehledí na kvalitu, nýbrž na kvantitu a zisky. Potom se povlečení při prvním vyprání o nějaký ten centimetr srazí, při druhém vyprání se na něm začnou dělat žmolky a při sebemenším zadrhnutí se začne trhat. A takové trhání už jen těžko zastavíte.

 

Kvalita odpočinku závisí i na kvalitním povlečení

Budíte se ráno neodpočinutí a cítíte, že byste ještě spoustu spánku potřebovali? Možná je na vině nevyhovující, nekvalitní ložní povlečení, které vám nedovolí vychutnat si chvíle odpočinku naplno. Krabatí se, štípe, dělají se na něm žmolky… Skoncujte s ním jednou pro vždy a vyměňte ho za kvalitní povlečení z naší nabídky.

 
Povlečení na peřiny – jaké vybrat, aby vám dlouho a dobře sloužilo a ještě lahodilo vašim očím - Svoboda povlečení

Povlečení na peřiny – jaké vybrat, aby vám dlouho a dobře sloužilo a ještě lahodilo vašim očím

Ložní prádlo je užitkovým produktem, který si lidé dlouho vybírali především podle ceny. V posledních letech ale povlečení neslouží jen jako levný způsob, jak ochránit peřiny, nýbrž jako módní bytový doplněk, u něhož závisí na materiálu, motivu i barvě. V neposlední řadě vybíráme také podle příjemnosti a hebkosti materiálu. A jak se pozná takové dobré povlečení?

 

Udělejte si radost s pěkným povlečením

Už vás vaše ložní prádlo omrzelo a rádi byste si pořídili nějaké nové, pěkné povlečení? Nebo hledáte tip na praktický dárek, který obdarovaného opravdu potěší? Podívejte se do nabídky společnosti Svoboda povlečení. Jistě si z ní vyberete, a to hned ze tří důvodů.

 

Způsob výroby povlečení hraje podstatnou roli v jeho funkčnosti i vzhledu

Napadlo vás někdy, čím vším musí projít jednotlivá vlákna, aby mohl vzniknout materiál a z materiálu následně kvalitní povlečení? Kroků, které je potřeba pečlivě promyslet a potom realizovat, je opravdu mnoho. Pojďme se na ně podívat.

 

Barevné povlečení do vaší ložnice – podle čeho si vybrat?

Lidé si vybírají barvu ložního prádla různě. Podle toho, jakou barvu mají obecně rádi, podle aktuálních módních trendů, podle vhodnosti barvy v závislosti na znamení zvěrokruhu nebo podle toho, co které barvy vyjadřují a jaké emoce navozují. V následujících řádcích se podíváme na poslední dvě kritéria – řeč barev, jejich vhodnost umístění do ložnice a přisouzení k jednotlivým znamením zvěrokruhu.

 
Designové povlečení nesmí v moderní domácnosti chybět - Svoboda povlečení

Designové povlečení nesmí v moderní domácnosti chybět

Dáváte si záležet na tom, aby byl váš byt nebo celý dům sjednocen v jednom designu a zakládáte si nejen na funkčnosti svého obytného prostoru, ale i na jeho vzhledu? A nezapomínáte při tom na ložnici?

 
Změňte svou ložnici k nepoznání s naším originálním povlečením - Svoboda povlečení

Změňte svou ložnici k nepoznání s naším originálním povlečením

Každá obytná místnost v bytě nebo domě je od pradávna opečovávána a vylepšována, aby se co nejvíce podobala představám těch, kteří ji obývají. Tuctové povlečení z marketu, které má v drobně obměněné variantě každý druhý, ale z ložnice nevykouzlí na pohled útulnou místnost, do níž se lidé rádi vracejí. Chtělo by to něco… Originálního!